Gå til hovedindhold

B&W International B&W Outdoor Cases BW OUTDOOR CASES TYPE 5000 YEL RPD - DIVIDER SYSTEM - Kuffert

B&W InternationalKamera – taskerEAN: 4031541703415
Pris fra 1.183 krtil 2.502,28 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.319,28 kr (53% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på B&W Outdoor Cases BW OUTDOOR CASES TYPE 5000 YEL RPD - DIVIDER SYSTEM - Kuffert og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1183 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
B&W outdoor.case Type 5000 - Hårdt hylster - polypropylen - gul
1.183 kr
Til butik
B&W outdoor.case Type 5000 - Hårdt hylster - polypropylen - gul billede

Produktspecifikationer

Kategori: Opbevaring & Tilbehør
Farve: 4
Artikel nr.: 5000/Y/RPD
EAN: 4031541703415
Varenr.: 2017220
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
B&W International Type 5000 Yellow
1.183 kr
Til butik
B&W International Type 5000 Yellow billede

Produktinformation

Hard case kombinerer et IP67-certificeret polypropylenhylster med lodret skillevægsystem og robust stabelbart design for at holde kameraudstyr tæt mod støv og vand, samtidig med at det tåler -30° til +80° C. Designet til professionelle fotografer, BW OUTDOOR CASES TYPE 5000 YEL RPD (DIVIDER SYSTEM) leverer rum til kameraer, objektiver, blitz, batterier og hukommelseskort. Automatisk trykudligningsventil Gummibelagte håndtag for sikkert greb Integrerede øjer til hængelåse Medfølgende polstrede skillevægge Pålidelig beskyttelse lader dig fokusere på at fange resultater i stedet for at bekymre dig om dit udstyr.

Produktspecifikationer

Kategori: Kameratasker
Artikel nr.: 5000/Y/RPD
EAN: 4031541703415
Varenr.: 2505456
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
B&W Outdoor Cases BW OUTDOOR CASES TYPE 5000 YEL RPD - DIVIDER SYSTEM - Kuffert
2.502,28 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
B&W Outdoor Cases BW OUTDOOR CASES TYPE 5000 YEL RPD - DIVIDER SYSTEM - Kuffert
2.502,28 kr
Til butik
Gå til Rygsaeksalg.dk
TrustScore 4 ud af 53,6
B&W Outdoor Cases BW OUTDOOR CASES TYPE 5000 YEL RPD - DIVIDER SYSTEM - Kuffert
2.502,28 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad B&W Outdoor Cases BW OUTDOOR CASES TYPE 5000 YEL RPD - DIVIDER SYSTEM - Kuffert koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad B&W Outdoor Cases BW OUTDOOR CASES TYPE 5000 YEL RPD - DIVIDER SYSTEM - Kuffert koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.183 kr1.183 krKøb
2Proshop DK1.183 kr1.183 krKøb
3Outmore.dk2.502,28 kr2.502,28 krKøb
4MAXiPRO2.502,28 kr2.502,28 krKøb
5Rygsaeksalg.dk2.502,28 kr2.502,28 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for B&W Outdoor Cases BW OUTDOOR CASES TYPE 5000 YEL RPD - DIVIDER SYSTEM - Kuffert

PriceData har fulgt prisen på B&W Outdoor Cases BW OUTDOOR CASES TYPE 5000 YEL RPD - DIVIDER SYSTEM - Kuffert i 166 dage. Laveste pris i perioden er 1.181 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 1.302 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.208 kr.

Den nuværende pris på 1.183 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for B&W Outdoor Cases BW OUTDOOR CASES TYPE 5000 YEL RPD - DIVIDER SYSTEM - Kuffert. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for B&W Outdoor Cases BW OUTDOOR CASES TYPE 5000 YEL RPD - DIVIDER SYSTEM - Kuffert de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 20261.183 kr44 kr (4%)
20. maj 20261.227 kr44 kr (4%)
19. maj 20261.183 kr44 kr (4%)
18. maj 20261.227 kr44 kr (4%)
15. maj 20261.183 kr44 kr (4%)
14. maj 20261.227 kr44 kr (4%)
12. maj 20261.183 kr34 kr (3%)
8. maj 20261.217 kr1 kr (0%)
6. maj 20261.216 kr33 kr (3%)
5. maj 20261.183 kr33 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret