Gå til hovedindhold

B&W International B&W Outdoor Cases BW Outdoor Cases Type 2000 YEL RPD (divider system) - Kuffert

B&W InternationalKamera – taskerEAN: 4031541703385
Pris fra 476 krtil 907,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 431,95 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 466 kr 16. apr.

Sammenlign priser på B&W Outdoor Cases BW Outdoor Cases Type 2000 YEL RPD (divider system) - Kuffert og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 476 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
B&W outdoor.case Type 2000 - Hårdt hylster - polypropylen - gul
476 kr
Til butik
B&W outdoor.case Type 2000 - Hårdt hylster - polypropylen - gul billede

Produktspecifikationer

Kategori: Værtøjstasker
Farve: 4
Artikel nr.: 2000/Y/RPD
EAN: 4031541703385
Varenr.: 2035600
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
B&W International Type 2000 Yellow
509 kr
Til butik
B&W International Type 2000 Yellow billede

Produktinformation

Hard beskyttelseskasse med polypropylen-skal, IP67-vandbeskyttelse, automatisk lufttrykkompenseringsventil og temperaturbestandighed fra -30° til +80° C til sikker transport af måleudstyr, batterier, kameraer og tilbehør. BW Outdoor Cases Type 2000 leveres med et skillevægssystem, der tillader variabel polstret opsætning til skræddersyet beskyttelse og har et gummibelagt håndtag samt stabelbart design til organiseret opbevaring. Stærk, støv- og vandtæt konstruktion certificeret til IP67. Automatisk lufttrykkompenseringsventil for pålidelig tætning. Temperaturbestandig fra -30° op til +80° C til barske miljøer. To øjer til hængelåse og kompatibelt tilbehør som bærestrop, lågpose, netpose og panelramme. Holdbar konstruktion og tilpasningsdygtigt interiør sikrer tryg beskyttelse af værdifuldt udstyr uanset missionens destination.

Produktspecifikationer

Kategori: Kameratasker
Artikel nr.: 2000/Y/RPD
EAN: 4031541703385
Varenr.: 2505442
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
B&W Outdoor Cases BW Outdoor Cases Type 2000 YEL RPD (divider system) - Kuffert
-11%907,95 kr
Før 1.019,48 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
B&W Outdoor Cases BW Outdoor Cases Type 2000 YEL RPD (divider system) - Kuffert
-11%907,95 kr
Før 1.019,48 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Rygsaeksalg.dk
TrustScore 4 ud af 53,6
B&W Outdoor Cases BW Outdoor Cases Type 2000 YEL RPD (divider system) - Kuffert
907,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad B&W Outdoor Cases BW Outdoor Cases Type 2000 YEL RPD (divider system) - Kuffert koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad B&W Outdoor Cases BW Outdoor Cases Type 2000 YEL RPD (divider system) - Kuffert koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK476 kr515 krKøb
2Proshop DK509 kr548 krKøb
3Outmore.dk907,95 kr907,95 krKøb
4MAXiPRO907,95 kr907,95 krKøb
5Rygsaeksalg.dk907,95 kr907,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for B&W Outdoor Cases BW Outdoor Cases Type 2000 YEL RPD (divider system) - Kuffert

PriceData har fulgt prisen på B&W Outdoor Cases BW Outdoor Cases Type 2000 YEL RPD (divider system) - Kuffert i 182 dage. Laveste pris i perioden er 466 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 608 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 527 kr.

Den nuværende pris på 476 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for B&W Outdoor Cases BW Outdoor Cases Type 2000 YEL RPD (divider system) - Kuffert. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for B&W Outdoor Cases BW Outdoor Cases Type 2000 YEL RPD (divider system) - Kuffert de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026476 kr33 kr (6%)
26. maj 2026509 kr33 kr (7%)
25. maj 2026476 kr33 kr (6%)
24. maj 2026509 kr33 kr (7%)
22. maj 2026476 kr33 kr (6%)
20. maj 2026509 kr33 kr (7%)
1. maj 2026476 kr33 kr (6%)
30. apr. 2026509 kr33 kr (7%)
25. apr. 2026476 kr33 kr (6%)
24. apr. 2026509 kr33 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret