Gå til hovedindhold

B&W Outdoor Cases OUTDOOR kuffert i sort 250x175x155 mm med skum polstring Volume: 6,6 L Model: 2000/B/SI

B&W Outdoor CasesVærktøjskasserEAN: 4031541702968
Pris fra 478 krtil 957,88 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 479,88 kr (50% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på OUTDOOR kuffert i sort 250x175x155 mm med skum polstring Volume: 6,6 L Model: 2000/B/SI og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 478 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
B&W International B&W outdoor.case Type 2000
478 kr
Til butik
B&W International B&W outdoor.case Type 2000 billede

Produktinformation

Hard case giver dyb, vandtæt beskyttelse med IP67-klassificeret lukning og forudskåret skum til sikker transport af følsomt udstyr. Designet til rejsebrug kombinerer BW Outdoor Cases Type 2000 / Black (pre-cut foam) en polypropylen-skal med automatisk trykkompensering og robust håndtering for at holde måleudstyr, batterier, kameraer og tilbehør sikre. Forudskårne skuminserts i låg og hovedrum Polypropylen-skal modstår støv og stød Automatisk lufttrykkompenseringsventil Temperaturbestandig fra -30° til +80° C Gummibelagt håndtag for behagelig bæretur To øjer til hængelåse og stabelbart design Nyd godt af en pålidelig kasse, der beskytter udstyr under krævende forhold.

Produktspecifikationer

Kategori: Kameratasker
Artikel nr.: 2000/B/SI
EAN: 4031541702968
Varenr.: 3017810
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
OUTDOOR kuffert i sort 250x175x155 mm med skum polstring Volume: 6,6 L Model: 2000/B/SI
-4%710,79 kr
Før 741,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
OUTDOOR kuffert i sort 250x175x155 mm med skum polstring Volume: 6,6 L Model: 2000/B/SI billede

Produktinformation

Denne produktanmeldelse fokuserer på en avanceret serie af rejsekufferter, der er skabt med henblik på at tilbyde enestående beskyttelse i selv de mest udfordrende situationer. Kufferterne i denne serie er udviklet til at håndtere både ekstremt lave og hø...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Diesella
Kategori: Værktøjskasser
EAN: 4031541702968
Varenr.: 56116
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
B&W Outdoor Cases BW Outdoor Cases Type 2000 BLK SI (pre-cut foam) - Kuffert
957,88 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
B&W Outdoor Cases BW Outdoor Cases Type 2000 BLK SI (pre-cut foam) - Kuffert
957,88 kr
Til butik
Gå til Rygsaeksalg.dk
TrustScore 4 ud af 53,6
B&W Outdoor Cases BW Outdoor Cases Type 2000 BLK SI (pre-cut foam) - Kuffert
957,88 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OUTDOOR kuffert i sort 250x175x155 mm med skum polstring Volume: 6,6 L Model: 2000/B/SI koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OUTDOOR kuffert i sort 250x175x155 mm med skum polstring Volume: 6,6 L Model: 2000/B/SI koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK478 kr517 krKøb
2Globaltools.dk710,79 kr710,79 krKøb
3Outmore.dk957,88 kr957,88 krKøb
4MAXiPRO957,88 kr957,88 krKøb
5Rygsaeksalg.dk957,88 kr957,88 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OUTDOOR kuffert i sort 250x175x155 mm med skum polstring Volume: 6,6 L Model: 2000/B/SI

PriceData har fulgt prisen på OUTDOOR kuffert i sort 250x175x155 mm med skum polstring Volume: 6,6 L Model: 2000/B/SI i 180 dage. Laveste pris i perioden er 474 kr (registreret d. 13. februar 2026), højeste er 710,79 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 525 kr.

Den nuværende pris på 478 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 24 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for OUTDOOR kuffert i sort 250x175x155 mm med skum polstring Volume: 6,6 L Model: 2000/B/SI. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for OUTDOOR kuffert i sort 250x175x155 mm med skum polstring Volume: 6,6 L Model: 2000/B/SI de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 2026478 kr1 kr (0%)
29. apr. 2026479 kr1 kr (0%)
22. apr. 2026478 kr16 kr (3%)
15. apr. 2026494 kr16 kr (3%)
13. apr. 2026478 kr16 kr (3%)
9. apr. 2026494 kr16 kr (3%)
8. apr. 2026478 kr16 kr (3%)
7. apr. 2026494 kr16 kr (3%)
6. apr. 2026478 kr16 kr (3%)
1. apr. 2026494 kr16 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret