Gå til hovedindhold

Burt's Bees Burts Bees Uni Beeswaz Lip Balm Tube Blister Twin Pack (4,25x2g)

Pris fra 49 krtil 75 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 26 kr (35% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 42 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Burts Bees Uni Beeswaz Lip Balm Tube Blister Twin Pack (4,25x2g) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 49 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Burt's Bees Lip Balm Beeswax Twin Pack 2pcs
-40%49 kr
Før 82 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Burt's Bees Lip Balm Beeswax Twin Pack 2pcs billede

Produktinformation

Value pack! Burt's Bees Lip Balm Beeswax Twin Pack indeholder to stykker af bestselleren og den originale Beeswax Lip Balm.

Produktspecifikationer

Mærke: Burt's Bees
Kategori: Læbepomade
Artikel nr.: 90844-14
EAN: 0792850908444
Varenr.: 3249080
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Burts Bees Uni Beeswaz Lip Balm Tube Blister Twin Pack (4,25x2g)
-38%49 kr
Før 79 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Burts Bees Uni Beeswaz Lip Balm Tube Blister Twin Pack (4,25x2g) billede

Produktinformation

Burt's Bees Beeswax Lip Balm er den 100 % naturlige original, der har lindret tørre læber siden 1991. Læbepomaden er fyldt med kokos- og solsikkeolie, der er rig på vitaminer og essentielle fedtsyrer. Bivoks og E-vitamin blødgør læberne og virker beroligende. Et strejf af pebermynteolie giver dig den forfriskende følelse. Resultatet er bløde og smidige læber, som alle vil tale om. Læbepomaden er perfekt til at have med i tasken eller lommen, så du nemt kan fugte dine læber, uanset hvor du er.Hvis du vælger den ikoniske dåse, får du dobbelt så meget produkt som i hylsteret.

Produktspecifikationer

Mærke: Burt's Bees
Kategori: Læbepomade
Vægt: 26g
Artikel nr.: 90844-14
EAN: 0792850908444
Varenr.: B075265
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Burt´s Bees Lip Balm Duo Beeswax
60 kr
Til butik
Burt´s Bees Lip Balm Duo Beeswax billede

Produktinformation

Burt’s Bees Beeswax Lip Balm er den 100% naturlige klassiker, der har plejet tørre læber siden 1991. Læbepomaden er fyldt med kokos- og solsikkeolie, der er rige på vitaminer og essentielle fedtsyrer. Bivoks og E-vitamin gør læberne bløde og har en beroligende effekt. Et strejf af pebermynteolie giver dig den friske følelse. Resultatet er bløde og lækre læber, som alle vil snakke om. Læbepomaden er perfekt til at have med i tasken eller lommen for nemt at fugte læberne, uanset hvor du er. Vælger du den ikoniske dåse, får du dobbelt så meget produkt sammenlignet med stiften. Anvendelse:Påfør rigeligt efter behov, især i tør og kold luft, eller hvis det blæser udenfor.2 x 4,25 g Burt´s Bees Lip Balm Duo Beeswax...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Burt´s Bees
Kategori: Lip Balm
Artikel nr.: 90844-14
EAN: 0792850908444
Varenr.: 1364-249-0000
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Burt's Bees Uni Beeswax Lip Balm Tube Blister Twin Pack
65 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Burt's Bees UNI BIVOKS LÆBEPOMADE TUBE BLISTER TWIN PACK
75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Burts Bees Uni Beeswaz Lip Balm Tube Blister Twin Pack (4,25x2g) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Burts Bees Uni Beeswaz Lip Balm Tube Blister Twin Pack (4,25x2g) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK49 kr49 krKøb
2Bangerhead DK49 kr49 krKøb
3Lyko DK60 kr60 krKøb
4Proshop DK65 kr104 krKøb
5Teknikproffset DK75 kr124 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Burts Bees Uni Beeswaz Lip Balm Tube Blister Twin Pack (4,25x2g)

PriceData har fulgt prisen på Burts Bees Uni Beeswaz Lip Balm Tube Blister Twin Pack (4,25x2g) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 42 kr (registreret d. 30. marts 2026), højeste er 60 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 51 kr.

Den nuværende pris på 49 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Burts Bees Uni Beeswaz Lip Balm Tube Blister Twin Pack (4,25x2g). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Burts Bees Uni Beeswaz Lip Balm Tube Blister Twin Pack (4,25x2g) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202649 kr4 kr (9%)
23. maj 202645 kr4 kr (8%)
20. maj 202649 kr11 kr (18%)
10. maj 202660 kr1 kr (2%)
6. maj 202659 kr11 kr (23%)
2. maj 202648 kr12 kr (20%)
27. apr. 202660 kr17 kr (40%)
19. apr. 202643 kr17 kr (28%)
18. apr. 202660 kr18 kr (43%)
16. apr. 202642 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret