Gå til hovedindhold

Burt's Bees Lip Balm Duo Beeswax & Vanilla Bean 4,25g + 4,25g - 8.5 g

Pris fra 52 krtil 74 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 22 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 45 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Burt's Bees Lip Balm Duo Beeswax & Vanilla Bean 4,25g + 4,25g - 8.5 g og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 52 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Burt's Bees Lip Balm Duo Beeswax & Vanilla 2pcs
-41%52 kr
Før 88 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Burt's Bees Lip Balm Duo Beeswax & Vanilla 2pcs billede

Produktinformation

Value pack! Burt's Bees Lip Balm Duo indeholder bestseller Beeswax Lip Balm og Vanilla Bean Lip Balm.

Produktspecifikationer

Mærke: Burt's Bees
Kategori: Læbepomade
Artikel nr.: 65646-14
EAN: 0792850656468
Varenr.: 3249068
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Burts Bees Lip Balm Duo Beeswax & Vanilla Bean
-34%52 kr
Før 79 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Burt´s Bees Lip Balm Duo Beeswax & Vanilla Bean
60 kr
Til butik
Burt´s Bees Lip Balm Duo Beeswax & Vanilla Bean billede

Produktinformation

Et læbepomade-duosæt med de populære smagsvarianter fra Burt's Bees plejende og naturlige læbepomader. Den klassiske Beeswax Peppermint og Vanilla Bean. Påfør efter behov. Burt´s Bees Lip Balm Duo Beeswax & Vanilla Bean

Produktspecifikationer

Mærke: Burt´s Bees
Kategori: Lip Balm
Artikel nr.: 65646-14
EAN: 0792850656468
Varenr.: 1364-241-0000
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Burt's Bees Lip Balm Duo Beeswax & Vanilla Bean 4,25g + 4,25g - 8.5 g
74 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Burt's Bees Lip Balm Duo Beeswax & Vanilla Bean 4,25g + 4,25g - 8.5 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Burt's Bees Lip Balm Duo Beeswax & Vanilla Bean 4,25g + 4,25g - 8.5 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK52 kr52 krKøb
2Bangerhead DK52 kr52 krKøb
3Lyko DK60 kr60 krKøb
4NordicFeel DK74 kr74 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Burt's Bees Lip Balm Duo Beeswax & Vanilla Bean 4,25g + 4,25g - 8.5 g

PriceData har fulgt prisen på Burt's Bees Lip Balm Duo Beeswax & Vanilla Bean 4,25g + 4,25g - 8.5 g i 181 dage. Laveste pris i perioden er 44 kr (registreret d. 14. januar 2026), højeste er 60 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 52 kr.

Den nuværende pris på 52 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Burt's Bees Lip Balm Duo Beeswax & Vanilla Bean 4,25g + 4,25g - 8.5 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Burt's Bees Lip Balm Duo Beeswax & Vanilla Bean 4,25g + 4,25g - 8.5 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202652 kr4 kr (8%)
22. maj 202648 kr4 kr (8%)
20. maj 202652 kr4 kr (8%)
19. maj 202648 kr12 kr (20%)
17. maj 202660 kr12 kr (25%)
16. maj 202648 kr12 kr (20%)
15. maj 202660 kr12 kr (25%)
13. maj 202648 kr12 kr (20%)
9. maj 202660 kr12 kr (25%)
2. maj 202648 kr12 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret