Gå til hovedindhold

Burberry My Burberry My Burberry Blush Eau De Parfum 50 ml

BurberryParfume og eau de cologneEAN: 3614229829037
Pris fra 364 krtil 945 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 581 kr (61% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 359 kr 28. mar.

Sammenlign priser på Burberry My Burberry My Burberry Blush Eau De Parfum 50 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 364 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Burberry Blush Eau de Parfum 50ml.
364 kr
Til butik
Burberry Blush Eau de Parfum 50ml. billede

Produktinformation

My Burberry Blush Eau de Parfum 50ml. My Burberry Blush Eau de Parfum er en sprudlende og feminin duft, inspireret af en tidlig morgen i en blomstrende, londonersk have - fuld af friskhed, lys og lethed. Den elegante komposition åbner med en livlig blanding af granatæble og citron, som straks vækker sanserne og sætter scenen for en frisk og moderne blomsterduft. I hjertet blomstrer roser, æble og geraniumblade, der tilfører parfumen en let sødme og blomstret finesse. Basen afrundes med jasmin og wisteria, som giver et blødt og romantisk slør til duften - yndefuld, lys og stilfuld. Duftnoter: Top: Granatæble, citron Hjerte: Rose, æble, geraniumblade Base: Jasmin, wisteria Frisk og ungdommelig Eau de Parfum Ideel til forår, sommer og dagtimer Feminin duft med frugtige og florale noter Elegant glasflakon med rosa sløjfe - inspireret af Burberry-trenchcoaten My Burberry Blush er skabt til kvinden, der udstråler livsglæde, elegance og romantisk styrke - en moderne og britisk duftsignatur med et legende twist.

Produktspecifikationer

Mærke: Burberry
Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 3614229829037
EAN: 3614229829037
Varenr.: 3391116
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Burberry My Burberry Blush EdP (50ml)
-25%705 kr
Før 945 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Burberry My Burberry Blush EdP (50ml) billede

Produktinformation

BURBERRY introducerer My Burberry Blush, en fruity floral-duft med et sprudlende twist. Vi vender tilbage til en have i London, hvor dagens første solstråler rammer jorden, og My Burberry Blush fanger den forårsagtige, energiske følelse af blomster, der springer ud. Francis Kurkdjian er parfummøren bag denne lette, feminine eau de parfum, som åbner op med duftnoter af glaseret granatæble sammen med vibrerende citron. De søde rosenblade fremhæves af sprødt æble, som møder jasmin og bøge i duftens bund. Topp: Glaseret Granatæble, Citron Hjerte: Geranium, Sprødt Æble, Rosenblade Bund: Jasmin, Bøge...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Burberry
Kategori: Eau de Parfum til hende
Vægt: 369g
Artikel nr.: 66242
EAN: 3614229829037
Varenr.: B039644
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
My Burberry Blush Eau De Parfum 50 ml
945 kr
Til butik
My Burberry Blush Eau De Parfum 50 ml billede

Produktinformation

Oplev den friske og strålende energi fra My Burberry Blush Eau de Parfum en livlig og elegant duft, der indfanger følelsen af en tidlig morgen i en blomstrende London-have. Denne raffinerede duft fra Burberry er en hyldest til kvindens naturlige ynde, fe...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Burberry
Kategori: Parfume
EAN: 3614229829037
Varenr.: shopify_DK_15198743888220_55399558578524
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Burberry My Burberry My Burberry Blush Eau De Parfum 50 ml
945 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Burberry My Burberry My Burberry Blush Eau De Parfum 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Burberry My Burberry My Burberry Blush Eau De Parfum 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK364 kr403 krKøb
2Bangerhead DK705 kr705 krKøb
3EauDeParfum.dk945 kr945 krKøb
4Lyko DK945 kr945 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Burberry My Burberry My Burberry Blush Eau De Parfum 50 ml

PriceData har fulgt prisen på Burberry My Burberry My Burberry Blush Eau De Parfum 50 ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 336 kr (registreret d. 15. februar 2026), højeste er 426 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 369 kr.

Den nuværende pris på 364 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Burberry My Burberry My Burberry Blush Eau De Parfum 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Burberry My Burberry My Burberry Blush Eau De Parfum 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026364 kr16 kr (4%)
27. maj 2026380 kr2 kr (1%)
22. maj 2026378 kr2 kr (1%)
21. maj 2026380 kr2 kr (1%)
14. maj 2026378 kr2 kr (1%)
9. maj 2026380 kr2 kr (1%)
30. apr. 2026378 kr2 kr (1%)
27. apr. 2026380 kr2 kr (1%)
24. apr. 2026378 kr2 kr (1%)
16. apr. 2026380 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret