Gå til hovedindhold

Burberry My Burberry My Burberry Blush Eau De Parfum 30 ml

BurberryParfume og eau de cologneEAN: 3614229829051
Pris fra 227 krtil 660 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 433 kr (66% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Burberry My Burberry My Burberry Blush Eau De Parfum 30 ml og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 227 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Burberry My Blush EDP
227 kr
Til butik
Burberry My Blush EDP billede

Produktinformation

Burberry My Blush 30 ml Kvinder

Produktspecifikationer

Mærke: Burberry
Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 3614229829051
EAN: 3614229829051
Varenr.: 3020138
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Burberry - My Burberry Blush Eau De Parfum Spray Edp 30 Ml
299,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Burberry My Burberry Blush EDP 30 ml
310 kr
Til butik
Burberry My Burberry Blush EDP 30 ml billede

Produktinformation

Radiate elegance and femininity with the Burberry Blush perfume. This beautiful blossoming Eau de Parfum reminds one of the scents of summer. The notes opens with pomegranate and lemon, which brings a freshness with them. The heart of the fragrance consists of notes of apple, rose and geranium. At the bottom is a base of notes of wisteria and jasmine that bring the perfume together. The beautiful bottle radiates a femininity and elegance that is truly in the spirit of Burberry. Fragrance notes: Pomegranate, lemon, apple, rose, geranium, wisteria and jasmine.

Produktspecifikationer

Mærke: Burberry
Kategori: Parfume til hende
EAN: 3614229829051
Varenr.: D43267
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Burberry My Burberry Blush EDP 30 ml
-32%450,23 kr
Før 660 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
My Burberry Blush Eau De Parfum 30 ml
469 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Burberry My Burberry Blush EdP (30ml)
-27%479 kr
Før 660 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Burberry My Burberry Blush Eau de Parfum - 30 ml
480 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Burberry My Burberry My Burberry Blush Eau De Parfum 30 ml
660 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Burberry My Burberry My Burberry Blush Eau De Parfum 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Burberry My Burberry My Burberry Blush Eau De Parfum 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK227 kr266 krKøb
2Gucca.dk299,95 kr299,95 krKøb
3Teknikproffset DK310 kr359 krKøb
4NiceHair.dk450,23 kr450,23 krKøb
5EauDeParfum.dk469 kr469 krKøb
6Bangerhead DK479 kr479 krKøb
7NordicFeel DK480 kr480 krKøb
8Lyko DK660 kr660 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Burberry My Burberry My Burberry Blush Eau De Parfum 30 ml

PriceData har fulgt prisen på Burberry My Burberry My Burberry Blush Eau De Parfum 30 ml i 169 dage. Laveste pris i perioden er 226 kr (registreret d. 28. februar 2026), højeste er 275 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 242 kr.

Den nuværende pris på 227 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Burberry My Burberry My Burberry Blush Eau De Parfum 30 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Burberry My Burberry My Burberry Blush Eau De Parfum 30 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026227 kr15 kr (6%)
12. maj 2026242 kr15 kr (7%)
7. maj 2026227 kr15 kr (6%)
9. apr. 2026242 kr15 kr (7%)
26. mar. 2026227 kr10 kr (4%)
1. mar. 2026237 kr11 kr (5%)
28. feb. 2026226 kr1 kr (0%)
26. feb. 2026227 kr1 kr (0%)
24. feb. 2026228 kr1 kr (0%)
22. feb. 2026229 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret