Gå til hovedindhold

Burberry London Woman Eau De Parfum 100 ml

BurberryParfume og eau de cologneEAN: 3614226905185
Pris fra 317 krtil 1.025 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 708 kr (69% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 258 kr 28. apr.

Sammenlign priser på Burberry London Woman Eau De Parfum 100 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 317 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Burberry - London For Women - 100 ml
317 kr
Til butik
Burberry - London For Women - 100 ml billede

Produktinformation

Burberry London 100 ml Kvinder

Produktspecifikationer

Mærke: Burberry
Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 5045252668085
EAN: 3614226905185
Varenr.: 2880518
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Burberry London For Women EDP 100 ml
339 kr
Til butik
Burberry London For Women EDP 100 ml billede

Produktinformation

🌸 Britisk elegance · Blomstrende EDP med rose, kaprifolie og jasmin · Diskret, men vedvarende duftspor En varm, blomstrende fortolkning af storbyens sofistikerede charme. Denne eau de parfum omfavner huden med silkebløde blomsterakorder og et behageligt, elegant nærvær, der gør den oplagt både til hverdagen og de særlige øjeblikke. Duften balancerer let citrusfriskhed, klassiske roser og cremede hvide blomster på en base af bløde trænoter og musk for et feminint, tidløst udtryk. Duftnoter Top: Kaprifolie, mandarin og rosenblade Hjerte: Jasmin, pæon og tiare-blomst Bund: Sandeltræ, patchouli og hvid musk Fordele Eau de Parfum-koncentration for længere holdbarhed på huden Alsidig signaturduft, der fungerer fra morgenmøde til aftenarrangement Harmonisk blanding af friske, florale og varme noter Elegant flakon med det ikoniske ternede tekstilomslag Sådan bruger du produktet Påfør 1–3 sprøjt på pulspunkter som håndled, albuebøjning, hals og bag ørerne. Undgå at gnide håndleddene sammen – det kan ændre duftens udvikling. For ekstra holdbarhed: Læg et let lag duftfri creme som base før påføring. Opbevar køligt og mørkt for at bevare duftens kvalitet. Anledning og stemning Hverdag: Ren, velklædt floralitet uden at dominere omgivelserne Kontor: Professionelt og indbydende udtryk Aften: Blomstrende dybde med blød varme i basen Flakon & design Flakonen er indhyllet i det karakteristiske ternede tekstil, som understreger duftens rødder i klassisk, britisk stil. Et tidløst design, der tager sig smukt ud på hylden og i tasken.

Produktspecifikationer

Mærke: Burberry
Kategori: Parfume
Størrelse: 100.00ml
Artikel nr.: 3614226905185
EAN: 3614226905185
Varenr.: 3614226905185
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Burberry - London For Women Edp 100 Ml
379,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Burberry London For Women Edp 100ml
-36%447 kr
Før 699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Burberry London Woman Eau De Parfum 100 ml
1.025 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Burberry London Woman Eau De Parfum 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Burberry London Woman Eau De Parfum 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK317 kr356 krKøb
2Beautycos DK339 kr368 krKøb
3Gucca.dk379,95 kr379,95 krKøb
4Teknikproffset DK447 kr496 krKøb
5EauDeParfum.dk1.025 kr1.025 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Burberry London Woman Eau De Parfum 100 ml

PriceData har fulgt prisen på Burberry London Woman Eau De Parfum 100 ml i 178 dage. Laveste pris i perioden er 243 kr (registreret d. 9. februar 2026), højeste er 339 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 287 kr.

Den nuværende pris på 317 kr er 10% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Burberry London Woman Eau De Parfum 100 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Burberry London Woman Eau De Parfum 100 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026317 kr11 kr (4%)
15. maj 2026306 kr11 kr (3%)
14. maj 2026317 kr17 kr (6%)
12. maj 2026300 kr17 kr (5%)
5. maj 2026317 kr42 kr (15%)
30. apr. 2026275 kr17 kr (7%)
28. apr. 2026258 kr30 kr (10%)
17. apr. 2026288 kr8 kr (3%)
16. apr. 2026296 kr31 kr (12%)
15. apr. 2026265 kr74 kr (22%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret