Gå til hovedindhold

Burberry Her Eau De Toilette For Women 50ml

BurberryParfume og eau de cologneEAN: 3616301975748
Pris fra 543 krtil 850 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 307 kr (36% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 502,24 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Burberry Her Eau De Toilette For Women 50ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 543 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Burberry Her Eau De Toilette For Women 50ml
-25%543 kr
Før 725 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Burberry Her Eau De Toilette For Women 50ml billede

Produktinformation

Her Eau De Toilette For Women fra Burberry en ny og frisindet duft. En eksklusiv duft med frugtige noter og et fortryllende duftslør.

Produktspecifikationer

Mærke: Burberry
Kategori: Parfume
Artikel nr.: 66197
EAN: 3616301975748
Varenr.: 3228575
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Burberry Her EdT (50 ml)
-28%598 kr
Før 835 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Burberry Her EdT (50 ml) billede

Produktinformation

Hendes Eau de Toilette fra Burberry er den nye og gratis duft. En eksklusiv duft med frugtagtige noter og en hypnotisk duft. Til den moderne kvinde, der elsker eventyr. Her Eau de Toilette til kvinder er en overstrømmende blanding af pæon, saftig pære, jordbær, solbær og rosepeber. Denne frugtagtige blomsterduft er accentueret med kaprifolie, liljekonval og rose og blødt afrundet med hypnotisk moskus og cedertræ. Med denne superfeminine Eau de Toilette har Burberry Her fået et nyt ansigt: Fran Summers. Hun udforsker byen, og hendes hypnotiske energi, selvtillid og fantastiske personlighed udtrykker selve essensen af den moderne Burberry-kvinde. Hun bliver fortryllet af byen og ser verden i et helt nyt lys. Et brud med forventningerne. En ny opdagelse. Duftfamilie: Blomstret Topnoter: grøn pære, jordbær, solbær og rosepeber Mellemnoter: kaprifolie, pæon, rose og liljekonval Basenoter: moskus, cedertr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Burberry
Kategori: Eau de Toilette til hende
Vægt: 204g
Artikel nr.: 66197
EAN: 3616301975748
Varenr.: B075881
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Burberry Her Eau de Toilette - 50 ml
600 kr
Til butik
Burberry Her Eau de Toilette - 50 ml billede

Produktinformation

En hypnotisk blomsterduft for den moderne eventyrerBurberry Her Eau de Toilette er en elegant og innovativ duftkomposition, der fanger essensen af moderne femininitet og eventyrslyst. Denne elegante blomsterduft åbner med en sprudlende symfoni af saftig pære, jordbær, sorte ribs og rosépeber, der vækker sanserne til live. Hjertet afslører en fortryllende buket af kaprifolie, pæon, rose og liljekonval, som skaber en hypnotisk og mangefacetteret duftoplevelse. De varme basenoter af mysk og cedertræ giver parfumen dybde og elegance, mens den ikoniske pistaciegrønne flaske med det klassiske Burberry-bånd symboliserer mødepladsen mellem tradition og moderne innovation. Denne eksklusive sommerparfume fra Burberry bliver en uimodståelig signatur for kvinden, der tør udforske verden med selvtillid og stil.Fordelene ved Burberry Her Eau de ToiletteHypnotisk blomsterduftkomposition med frugtige topnoter og varme basenoterAlsidig parfume, der passer perfekt som sommerparfume og til mange forskellige lejlighederElegant flaske i pistaciegrøn farve med det ikoniske Burberry-båndLangvarig duft, der udvikler sig smukt på huden i løbet af dagenOpdag din indre eventyrer med Burberry Her Eau de Toilette. Lad denne fortryllende blomsterduft blive din signatur for moderne opdagelser.

Produktspecifikationer

Mærke: Burberry
Kategori: Dameparfume
Størrelse: 50 ml
Artikel nr.: 102469
EAN: 3616301975748
Varenr.: 102469
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Burberry Eau de Toilette for Women 50 stk
835 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Burberry Her Eau De Toilette 50 ml
850 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Burberry Her Eau De Toilette For Women 50ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Burberry Her Eau De Toilette For Women 50ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK543 kr543 krKøb
2Bangerhead DK598 kr598 krKøb
3NordicFeel DK600 kr600 krKøb
4Lyko DK835 kr835 krKøb
5EauDeParfum.dk850 kr850 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Burberry Her Eau De Toilette For Women 50ml

PriceData har fulgt prisen på Burberry Her Eau De Toilette For Women 50ml i 175 dage. Laveste pris i perioden er 491,66 kr (registreret d. 20. februar 2026), højeste er 686 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 574 kr.

Den nuværende pris på 543 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Burberry Her Eau De Toilette For Women 50ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Burberry Her Eau De Toilette For Women 50ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026543 kr26,62 kr (5%)
12. maj 2026569,62 kr
11. maj 2026570 kr
8. maj 2026569,62 kr
30. apr. 2026569,6 kr
29. apr. 2026570 kr
25. apr. 2026569,6 kr5,6 kr (1%)
23. apr. 2026564 kr20,89 kr (4%)
21. apr. 2026543,11 kr
18. apr. 2026543,13 kr22,13 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret