Gå til hovedindhold

Narciso Rodriguez - For Her Eau de Toilette - 50 ml

Pris fra 411 krtil 780 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 369 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 337 kr 8. mar.

Sammenlign priser på Narciso Rodriguez - For Her Eau de Toilette - 50 ml og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 411 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Narciso Rodriguez For Her - 50 ml
411 kr
Til butik
Narciso Rodriguez For Her - 50 ml billede

Produktinformation

Eau de Toilette, 50 ml, Kvinde

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 3423470890013
EAN: 3423470890013
Varenr.: 2886421
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Narciso Rodriguez - For Her Eau de Toilette - 50 ml
-46%425 kr
Før 780 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Narciso Rodriguez For Her Edt Spray 50 ml
434 kr
Til butik
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Narciso Rodriguez For Her EDT, 50 ml.
-35%438,75 kr
Før 675 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Narciso Rodriguez For Her Eau De Toilette 50 ml
-20%440 kr
Før 550 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Narciso Rodriguez For Her EDT 50 ml
447 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Narciso Rodriguez For Her EdT (50ml)
-31%541 kr
Før 780 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Narciso Rodriguez For Her EDT 50 ml
-25%585 kr
Før 780 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Narciso Rodriguez For Her Eau de Toilette - 50 ml
615 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Narciso Rodriguez For Her Eau De Toilette 50 ml
780 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Narciso Rodriguez For Her Eau de Toilette 50 ml
780 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Narciso Rodriguez - For Her Eau de Toilette - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Narciso Rodriguez - For Her Eau de Toilette - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK411 kr450 krKøb
2BilligParfume.dk425 kr425 krKøb
3Teknikproffset DK434 kr483 krKøb
4Brandshop438,75 kr438,75 krKøb
5Cocopanda DK440 kr440 krKøb
6Beautycos DK447 kr476 krKøb
7Bangerhead DK541 kr541 krKøb
8NiceHair.dk585 kr585 krKøb
9NordicFeel DK615 kr615 krKøb
10EauDeParfum.dk780 kr780 krKøb
11Lyko DK780 kr780 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Narciso Rodriguez - For Her Eau de Toilette - 50 ml

PriceData har fulgt prisen på Narciso Rodriguez - For Her Eau de Toilette - 50 ml i 175 dage. Laveste pris i perioden er 337 kr (registreret d. 8. marts 2026), højeste er 421 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 384 kr.

Den nuværende pris på 411 kr er 7% over normalprisen. Der er registreret 11 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Narciso Rodriguez - For Her Eau de Toilette - 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Narciso Rodriguez - For Her Eau de Toilette - 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. apr. 2026411 kr40 kr (11%)
13. apr. 2026371 kr9 kr (2%)
11. apr. 2026380 kr1 kr (0%)
10. apr. 2026381 kr19 kr (5%)
9. apr. 2026400 kr31 kr (8%)
3. apr. 2026369 kr52 kr (12%)
11. mar. 2026421 kr84 kr (25%)
8. mar. 2026337 kr1 kr (0%)
7. mar. 2026338 kr1 kr (0%)
6. mar. 2026339 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret