Gå til hovedindhold

TEC-TOY Bugatti Divo - Rc Fjernstyret Racerbil - 1:16 - 2,4 Ghz - Blå

TEC-TOYFjernstyret legetøjEAN: 5700134713184
Pris fra 244 krtil 291 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 47 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 209,95 kr 23. apr.

Sammenlign priser på Bugatti Divo - Rc Fjernstyret Racerbil - 1:16 - 2,4 Ghz - Blå og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 244 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bugatti Divo R/C 1:16, 2,4 GHz, blå
244 kr
Til butik
Bugatti Divo R/C 1:16, 2,4 GHz, blå billede

Produktspecifikationer

Mærke: TOYMAX
Kategori: Diverse
Farve: 4
Artikel nr.: 5700134713184
EAN: 5700134713184
Varenr.: 20860849
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Bugatti Divo - Rc Fjernstyret Racerbil - 1:16 - 2,4 Ghz - Blå
269,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
TEC-TOY Bugatti Divo R/C 1:16, 2,4GHz, blå (471318)
291 kr
Til butik
TEC-TOY Bugatti Divo R/C 1:16, 2,4GHz, blå (471318) billede

Produktinformation

Slip din indre racerkører løs med Bugatti Divo R/C, Gør dig klar til at skrue op for motorerne og opleve fartglæden med, Bugatti Divo R/C, fra, TEC-TOY, . Denne fantastiske fjernstyrede bil er et miniaturevidunder, der indfanger den slanke elegance og højtydende ånd fra dens modstykke i fuld størrelse. Denne bil er perfekt til både unge entusiaster og voksne, der sætter pris på de finere ting i livet, og den lover en spændende oplevelse. Udsøgt design og realisme, Bugatti Divo R/C er en model i skala 1:16, hvor der er kælet for detaljerne. Fra de aerodynamiske kurver til den ikoniske Bugatti-grill er hver eneste centimeter af denne bil udformet til at imponere. Den måler næsten 30 cm i længden og tiltrækker sig opmærksomhed, uanset om den kører hen over gulvet eller står stolt på en udstilling. Avancerede funktioner til forbedret leg, 2.4 GHz-frekvens: Nyd problemfri leg med flere biler, der kører samtidig uden forstyrrelser. Perfekt til at organisere spændende løb med venner og familie. Ambidekstral fjernbetjening: Fjernbetjeningen er designet med henblik på komfort og kan bruges med begge hænder, så alle kan styre med lethed. Lysende lygter: Udstyret med for- og baglygter ser denne bil ikke kun fantastisk ud, men tilføjer også et lag af realisme, især når man zoomer gennem svagt oplyste områder. Præstation, der begejstrer, Mærk adrenalinsuset, når du presser Bugatti Divo R/C til det yderste. Med en tophastighed på 10 km/t er denne bil bygget til spænding. Uanset om du navigerer i snævre hjørner eller kører ligeud, leverer Divo en dynamisk køreoplevelse. Et overblik over specifikationerne, Længde: 29 cm, Højde: 7,5 cm, Bredde: 12,5 cm, Frekvens: 2,4 GHz, Hastighed, : Maks. 10 km/t, Krav til batteri, Bugatti Divo R/C kræver batteri for at holde gang i handlingen: Model: 5 x AA-batterier (medfølger ikke), Fjernbetjening, : 2 x AA-batterier (medfølger ikke), Anbefalet alder, Denne fjernstyrede bil er designet til børn fra 6 år og opefter og er en fantastisk måde at introducere unge bilister til en verden af højhastighedsræs. Den er også en dejlig tilføjelse til enhver voksens samling og tilbyder en perfekt blanding af stil og ydeevne. Så er du klar til at tage rattet og opleve glæden ved at køre en Bugatti? Med TEC-TOY Bugatti Divo R/C er hvert løb en chance for at brillere. Grib din fjernbetjening, og lad eventyret begynde!, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: TEC-TOY
Kategori: Radiostyrede biler
EAN: 5700134713184
Varenr.: D29839

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bugatti Divo - Rc Fjernstyret Racerbil - 1:16 - 2,4 Ghz - Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bugatti Divo - Rc Fjernstyret Racerbil - 1:16 - 2,4 Ghz - Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK244 kr283 krKøb
2Gucca.dk269,95 kr269,95 krKøb
3Teknikproffset DK291 kr350 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bugatti Divo - Rc Fjernstyret Racerbil - 1:16 - 2,4 Ghz - Blå

PriceData har fulgt prisen på Bugatti Divo - Rc Fjernstyret Racerbil - 1:16 - 2,4 Ghz - Blå i 180 dage. Laveste pris i perioden er 209,95 kr (registreret d. 23. april 2026), højeste er 369 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 270 kr.

Den nuværende pris på 244 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Bugatti Divo - Rc Fjernstyret Racerbil - 1:16 - 2,4 Ghz - Blå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Bugatti Divo - Rc Fjernstyret Racerbil - 1:16 - 2,4 Ghz - Blå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026244 kr25,95 kr (10%)
19. maj 2026269,95 kr60 kr (29%)
23. apr. 2026209,95 kr60 kr (22%)
14. apr. 2026269,95 kr21,05 kr (7%)
13. apr. 2026291 kr21,05 kr (8%)
27. mar. 2026269,95 kr30 kr (10%)
26. mar. 2026299,95 kr30 kr (11%)
8. mar. 2026269,95 kr30 kr (10%)
7. mar. 2026299,95 kr30 kr (11%)
20. feb. 2026269,95 kr25,95 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret