Gå til hovedindhold

Brynje Snørebånd, 90 cm - sort | Fodtøj | |

brynjeSkoEAN: 5705568014159
Pris fra 67,5 krtil 75 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 7,5 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 60 kr 18. mar.

Sammenlign priser på Brynje Snørebånd, 90 cm - sort | Fodtøj | | og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 67.5 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Sika snørebånd sort 90 cm
67,5 kr
Til butik
Sika snørebånd sort 90 cm billede

Produktinformation

Solide snørebånd på 90 cm. Farven er sort. 1 sæt med 2 stk. snørebånd.

Produktspecifikationer

Mærke: Sika
Kategori: Indlægsåler, snørebånd, plejeprodukter, skoovertræk m. m.
EAN: 5705568014159
Varenr.: 19374056
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Snørebånd 90cm sort
73 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Brynje Snørebånd, 90 cm - sort | Fodtøj | |
75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brynje Snørebånd, 90 cm - sort | Fodtøj | | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brynje Snørebånd, 90 cm - sort | Fodtøj | | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Specialbutikken67,5 kr67,5 krKøb
2CS MEGASTORE DK73 kr112 krKøb
3Sikkerhedsgiganten75 kr75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brynje Snørebånd, 90 cm - sort | Fodtøj | |

PriceData har fulgt prisen på Brynje Snørebånd, 90 cm - sort | Fodtøj | | i 148 dage. Laveste pris i perioden er 60 kr (registreret d. 6. januar 2026), højeste er 75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 66 kr.

Den nuværende pris på 67,5 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Brynje Snørebånd, 90 cm - sort | Fodtøj | |. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Brynje Snørebånd, 90 cm - sort | Fodtøj | | de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202667,5 kr5,5 kr (8%)
29. maj 202673 kr6 kr (9%)
15. apr. 202667 kr8 kr (11%)
14. apr. 202675 kr7,5 kr (11%)
25. mar. 202667,5 kr7,5 kr (13%)
18. mar. 202660 kr13 kr (18%)
17. mar. 202673 kr13 kr (22%)
28. feb. 202660 kr6 kr (9%)
27. feb. 202666 kr6 kr (10%)
13. feb. 202660 kr10,94 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret