Gå til hovedindhold

Brynje Brandhæmmende snørebånd, 100 cm. - sort | Fodtøj | |

BrynjeSkoEAN: 5705568014227
Pris fra 69 krtil 89 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 20 kr (22% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Brynje Brandhæmmende snørebånd, 100 cm. - sort | Fodtøj | | og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 69 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Brynje brandhæmmende snørebånd sort 100 cm
69 kr
Til butik
Brynje brandhæmmende snørebånd sort 100 cm billede

Produktinformation

Runde brandhæmmende snørebånd. Længde 100 cm. Farven er sort. 1 sæt med 2 stk. snørebånd.

Produktspecifikationer

Mærke: Brynje
Kategori: Indlægsåler, snørebånd, plejeprodukter, skoovertræk m. m.
EAN: 5705568014227
Varenr.: 2728059
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Brynje Brandhæmmende snørebånd, 100 cm. - sort | Fodtøj | |
87,5 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Snørebånd 100cm sort brandhæmmende
89 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brynje Brandhæmmende snørebånd, 100 cm. - sort | Fodtøj | | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brynje Brandhæmmende snørebånd, 100 cm. - sort | Fodtøj | | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Specialbutikken69 kr69 krKøb
2Sikkerhedsgiganten87,5 kr87,5 krKøb
3CS MEGASTORE DK89 kr128 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brynje Brandhæmmende snørebånd, 100 cm. - sort | Fodtøj | |

PriceData har fulgt prisen på Brynje Brandhæmmende snørebånd, 100 cm. - sort | Fodtøj | | i 148 dage. Laveste pris i perioden er 69 kr (registreret d. 6. januar 2026), højeste er 97 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 79 kr.

Den nuværende pris på 69 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 22% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Brynje Brandhæmmende snørebånd, 100 cm. - sort | Fodtøj | |. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Brynje Brandhæmmende snørebånd, 100 cm. - sort | Fodtøj | | de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202669 kr18,5 kr (21%)
29. maj 202687,5 kr18,5 kr (27%)
20. maj 202669 kr20 kr (22%)
19. maj 202689 kr20 kr (29%)
13. maj 202669 kr18,5 kr (21%)
12. maj 202687,5 kr1,5 kr (2%)
11. maj 202689 kr20 kr (29%)
15. apr. 202669 kr18,5 kr (21%)
14. apr. 202687,5 kr18,5 kr (27%)
18. mar. 202669 kr18,5 kr (21%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret