Gå til hovedindhold

Boligcenter Bruse Niche Sort 90 x 30 x 9.5 cm Rustfrit stål

BoligcenterBruseforhængEAN: 8721288740045
Pris fra 1.059 krtil 1.145,43 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 86,43 kr (8% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bruse Niche Sort 90 x 30 x 9.5 cm Rustfrit stål og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1059 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bruse Niche Sort 90 x 30 x 9.5 cm Rustfrit stål
-26%1.059 kr
Før 1.424 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bruse Niche Sort 90 x 30 x 9.5 cm Rustfrit stål billede

Produktinformation

Denne rustfrie stålbruseniche er det perfekte mix af stil og funktionalitet. Den er designet til at gøre moderne badeværelser både lækre og praktiske. Med sin slanke, rektangulære form passer den perfekt ind i moderne designs, og den giver fantastisk opbevaring til dine toiletartikler, så dit badeværelse forbliver pænt og organiseret. Perfekt til boligejere, der værdsætter enkelhed og funktionalitet, forvandler denne niche virkelig ethvert badeværelse. Materialer: Lavet af førsteklasses rustfrit stål, så denne bruseniche kan klare det fugtige badehusmiljø. Den holder i mange år og modstår vandbeskadigelse. Den blanke finish passer godt til moderne badeværelsesindretning, og den vil se godt ud selv efter kraftig brug.Opbevaringsrum: Designet har smarte opbevaringsrum, der hjælper dig med at organisere dine daglige fornødenheder som shampoo, sæbe og tilbehør. Det gør din bruseoplevelse glattere og sparer værdifuld plads.Egenskaber: Lavet til praktisk brug, har brusenichen et pladsbesparende layout, der gør installationen nem i alle typer badeværelser. Dens slanke look passer sammen med moderne armaturer, hvilket gør det til en fleksibel tilføjelse, der ikke skaber konflikter med det eksisterende.Anbefalede anvendelser: Fantastisk til indendørs badeværelser, denne niche er perfekt til travle husstande, der ønsker orden og funktionalitet uden at gå på kompromis med stilen. Den er især god til at maksimere mindre rum og hjælper med at skabe smarte badeværelsesdesigns.Vedligeholdelse: Det er nemt at holde nichen ren. Bare giv den en hurtig omgang med en fugtig klud, så holder den sig blank. Den rustfrie stålfinish er god til vandpletter, så regelmæssig vedligeholdelse er super nemt. Farve: SortMateriale: Rustfrit stålSamlede dimensioner: 90 x 30 x 9.5 CM (L x B x H)Vægt: 3.3 kgOpbevaringsrumIndendørs / udendørs: Kun indendørs...

Produktspecifikationer

Kategori: Brusekabiner
Vægt: 4.7g
EAN: 8721288740045
Varenr.: 1745834
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Bruse Niche Sort 90 x 30 x 9.5 cm Rustfrit stål
-25%1.079 kr
Før 1.444 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bruse Niche Sort 90 x 30 x 9.5 cm Rustfrit stål billede

Produktinformation

Denne rustfrie stålbruseniche er det perfekte mix af stil og funktionalitet. Den er designet til at gøre moderne badeværelser både lækre og praktiske. Med sin slanke, rektangulære form passer den perfekt ind i moderne designs, og den giver fantastisk opbevaring til dine toiletartikler, så dit badeværelse forbliver pænt og organiseret. Perfekt til boligejere, der værdsætter enkelhed og funktionalitet, forvandler denne niche virkelig ethvert badeværelse. Materialer: Lavet af førsteklasses rustfrit stål, så denne bruseniche kan klare det fugtige badehusmiljø. Den holder i mange år og modstår vandbeskadigelse. Den blanke finish passer godt til moderne badeværelsesindretning, og den vil se godt ud selv efter kraftig brug.Opbevaringsrum: Designet har smarte opbevaringsrum, der hjælper dig med at organisere dine daglige fornødenheder som shampoo, sæbe og tilbehør. Det gør din bruseoplevelse glattere og sparer værdifuld plads.Egenskaber: Lavet til praktisk brug, har brusenichen et pladsbesparende layout, der gør installationen nem i alle typer badeværelser. Dens slanke look passer sammen med moderne armaturer, hvilket gør det til en fleksibel tilføjelse, der ikke skaber konflikter med det eksisterende.Anbefalede anvendelser: Fantastisk til indendørs badeværelser, denne niche er perfekt til travle husstande, der ønsker orden og funktionalitet uden at gå på kompromis med stilen. Den er især god til at maksimere mindre rum og hjælper med at skabe smarte badeværelsesdesigns.Vedligeholdelse: Det er nemt at holde nichen ren. Bare giv den en hurtig omgang med en fugtig klud, så holder den sig blank. Den rustfrie stålfinish er god til vandpletter, så regelmæssig vedligeholdelse er super nemt. Farve: SortMateriale: Rustfrit stålSamlede dimensioner: 90 x 30 x 9.5 CM (L x B x H)Vægt: 3.3 kgOpbevaringsrumIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x Bruse NicheAntal varer: 1...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Brusekabiner
Størrelse: 90 x 30 x 9.5 cm
Vægt: 4.7g
EAN: 8721288740045
Varenr.: 1745834
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bruse Niche Sort 90 x 30 x 9.5 cm Rustfrit stål
-25%1.079 kr
Før 1.444 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bruse Niche Sort 90 x 30 x 9.5 cm Rustfrit stål billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Brusekabiner
Størrelse: 90 x 30 x 9.5 cm
Vægt: 4.7g
EAN: 8721288740045
Varenr.: 1745834
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Bruse Niche Sort 92 x 32 x 10 cm Rustfrit stål
1.145,43 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bruse Niche Sort 90 x 30 x 9.5 cm Rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bruse Niche Sort 90 x 30 x 9.5 cm Rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK1.059 kr1.059 krKøb
2Livera DK1.079 kr1.148 krKøb
3Vivas DK1.079 kr1.148 krKøb
4DesignShoppen1.145,43 kr1.145,43 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bruse Niche Sort 90 x 30 x 9.5 cm Rustfrit stål

PriceData har fulgt prisen på Bruse Niche Sort 90 x 30 x 9.5 cm Rustfrit stål i 162 dage. Laveste pris i perioden er 890 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 1.209 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.018 kr.

Den nuværende pris på 1.059 kr er 4% over normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Bruse Niche Sort 90 x 30 x 9.5 cm Rustfrit stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Bruse Niche Sort 90 x 30 x 9.5 cm Rustfrit stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.059 kr100 kr (9%)
23. maj 20261.159 kr50 kr (4%)
5. maj 20261.209 kr140 kr (13%)
15. feb. 20261.069 kr4 kr (0%)
14. feb. 20261.065 kr4 kr (0%)
13. feb. 20261.069 kr12 kr (1%)
7. feb. 20261.057 kr12 kr (1%)
4. feb. 20261.069 kr28 kr (3%)
3. feb. 20261.041 kr102 kr (11%)
2. feb. 2026939 kr49 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret