Gå til hovedindhold

Bruder - Lastbil Med Lad Og Tippefunktion - Man Tgs

BruderLegetøjsbilerEAN: 4001702037666
Pris fra 338 krtil 549 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 211 kr (38% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bruder - Lastbil Med Lad Og Tippefunktion - Man Tgs og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 338 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bruder MAN TGS Tiplastbil legetøj
338 kr
Til butik
Bruder MAN TGS Tiplastbil legetøj billede

Produktinformation

MAN TGS er det perfekte allround-køretøj til byggepladser, langdistancekørsel og lokal distribution. Den tofarvede førerkabine har døre, der kan åbnes, så enhver bworld-figur får en moderne arbejdsplads. Det store tiplad har en bagklap, der automatisk åbner, når ladet vippes. MAN tiplastbilen har fire aksler og robuste mønsterdæk til hårdt arbejde. Et bredt udvalg af BRUDER entreprenørmaskiner - f.eks. Cat® mobilgravemaskine (nr. 02445) og JCB 5CX rendegraver (nr. 02454) - passer perfekt hertil.

Produktspecifikationer

Mærke: Bruder
Kategori: Legetoejsbil
Artikel nr.: 03766
EAN: 4001702037666
Varenr.: 3232917
Gå til Eurotoys
TrustScore 4.5 ud af 54,5
MAN TGS Tip Truck
-27%365 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MAN TGS Tip Truck billede

Produktinformation

MAN TGS er den perfekte allrounder til byggepladser, langdistancetransport og lokal distribution. Robust bygget, udstyret med motorer med højt drejningsmoment og med en nyttelast over gennemsnittet, er denne lastbil prototypen på den meget beskrevne ´ al...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bruder
Kategori: Lastbiler
EAN: 4001702037666
Varenr.: 24-003766
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Bruder Lastbil - MAN TGS m. Tippelad - 03766
382,95 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Bruder - Lastbil Med Lad Og Tippefunktion - Man Tgs
409,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Bruder MAN TGS tipvogn (03766)
423 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Legetøjslastbil MAN tipbil 1:16 - Bruder (grøn/gul)
529 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Legetøjslastbil MAN tipbil 1:16 - Bruder (grøn/gul)
549 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bruder - Lastbil Med Lad Og Tippefunktion - Man Tgs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bruder - Lastbil Med Lad Og Tippefunktion - Man Tgs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK338 kr377 krKøb
2Eurotoys365 kr365 krKøb
3Kids-world.dk382,95 kr382,95 krKøb
4Gucca.dk409,95 kr409,95 krKøb
5Teknikproffset DK423 kr482 krKøb
6Boligcenter DK529 kr529 krKøb
7Vivas DK549 kr628 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bruder - Lastbil Med Lad Og Tippefunktion - Man Tgs

PriceData har fulgt prisen på Bruder - Lastbil Med Lad Og Tippefunktion - Man Tgs i 183 dage. Laveste pris i perioden er 338 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 374 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 360 kr.

Den nuværende pris på 338 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 20 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Bruder - Lastbil Med Lad Og Tippefunktion - Man Tgs. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Bruder - Lastbil Med Lad Og Tippefunktion - Man Tgs de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. apr. 2026338 kr12 kr (3%)
9. feb. 2026350 kr1 kr (0%)
7. feb. 2026349 kr1 kr (0%)
2. feb. 2026350 kr1 kr (0%)
30. jan. 2026349 kr1 kr (0%)
20. jan. 2026350 kr1 kr (0%)
6. jan. 2026349 kr5 kr (1%)
5. jan. 2026354 kr3 kr (1%)
3. jan. 2026357 kr1 kr (0%)
1. jan. 2026358 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret