Gå til hovedindhold

Volvo Lastbil Legetøj Med Gaffeltruck - 75 Cm - Polesie

PolesieLegetøjsbilerEAN: 4810344058409
Pris fra 279 krtil 379,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 100,95 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 274 kr 23. apr.

Sammenlign priser på Volvo Lastbil Legetøj Med Gaffeltruck - 75 Cm - Polesie og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 279 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Volvo lastvognstrailer med gaffeltruck 750x230x345mm
279 kr
Til butik
Volvo lastvognstrailer med gaffeltruck 750x230x345mm billede

Produktspecifikationer

Mærke: TOYMAX
Kategori: Lastbiler
Farve: 4
Artikel nr.: 4810344058409
EAN: 4810344058409
Varenr.: 4896273
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Volvo Lastbil Legetøj Med Gaffeltruck - 75 Cm - Polesie
279,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
POLESIE Lastbil trailer m.gaffeltruck 750x230x345mm
-21%298 kr
Før 379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
POLESIE Lastbil trailer m.gaffeltruck 750x230x345mm billede

Produktinformation

Polesie fordon är alltid av hög kvalité med en fin och imponerande detaljnivå. Modellen här är ett exempel på hur äkta och lik fordon från Polesie är. En modell för både samlare, små och stora barn. Specifikationer: Mått: 865 x 225 x 325mm, Från 1 år, Produkten är inte lämplig för barn under 1 år.

Produktspecifikationer

Mærke: Polesie
Kategori: Legetøjsbiler
EAN: 4810344058409
Varenr.: A10052
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Volvo lastbil med trailer og gaffeltruck
379,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Volvo Lastbil Legetøj Med Gaffeltruck - 75 Cm - Polesie koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Volvo Lastbil Legetøj Med Gaffeltruck - 75 Cm - Polesie koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK279 kr318 krKøb
2Gucca.dk279,95 kr279,95 krKøb
3Teknikproffset DK298 kr357 krKøb
4Legekæden379,95 kr379,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Volvo Lastbil Legetøj Med Gaffeltruck - 75 Cm - Polesie

PriceData har fulgt prisen på Volvo Lastbil Legetøj Med Gaffeltruck - 75 Cm - Polesie i 180 dage. Laveste pris i perioden er 274 kr (registreret d. 23. april 2026), højeste er 379,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 314 kr.

Den nuværende pris på 279 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Volvo Lastbil Legetøj Med Gaffeltruck - 75 Cm - Polesie. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Volvo Lastbil Legetøj Med Gaffeltruck - 75 Cm - Polesie de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026279 kr1 kr (0%)
29. maj 2026278 kr1 kr (0%)
25. maj 2026279 kr1 kr (0%)
22. maj 2026278 kr1 kr (0%)
21. maj 2026279 kr
20. maj 2026279,95 kr
19. maj 2026279 kr1 kr (0%)
18. maj 2026278 kr1 kr (0%)
16. maj 2026279 kr5 kr (2%)
23. apr. 2026274 kr75 kr (21%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret