Gå til hovedindhold

Brother TZe 365 Lamineret bånd (3,6 cm x 8 m) 1kassette(r)

BrotherPrinter- og kopipapirEAN: 4977766698009
Pris fra 189 krtil 1.118,75 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 929,75 kr (83% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Brother TZe 365 Lamineret bånd (3,6 cm x 8 m) 1kassette(r) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 189 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother TZe-365 labeltape - hvid på sort 36mm x 8m
189 kr
Til butik
Brother TZe-365 labeltape - hvid på sort 36mm x 8m billede

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Etiketter og Tape
Farve: 1
Artikel nr.: TZe365
EAN: 4977766698009
Varenr.: 291920
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother TZE365 / TZe-365 White on Black Ribbon (36mm x 8m)
189 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brother TZe 365 Lamineret bånd (3,6 cm x 8 m) 1kassette(r)
210 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Brother Tape TZE-365 36mm Vit på Svart
-6%273 kr
Før 289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brother Tape 36mm Tze-365 Hvid/sort
274 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Brother Tape Tze365 36mm Hvid/sort
334,69 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Brother Tape TZE 36mm
-6%398,39 kr
Før 423,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Brother labeltape TZe365, 36mm hvid på sort lamineret
1.118,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother TZe 365 Lamineret bånd (3,6 cm x 8 m) 1kassette(r) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother TZe 365 Lamineret bånd (3,6 cm x 8 m) 1kassette(r) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK189 kr228 krKøb
2Proshop DK189 kr228 krKøb
3CompuMail DK210 kr210 krKøb
4Teknikproffset DK273 kr322 krKøb
5Dustin DK274 kr360,25 krKøb
6Hertels Boresko334,69 kr334,69 krKøb
7RedOffice Konpap398,39 kr398,39 krKøb
8Nova Nordic A/S1.118,75 kr1.118,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother TZe 365 Lamineret bånd (3,6 cm x 8 m) 1kassette(r)

PriceData har fulgt prisen på Brother TZe 365 Lamineret bånd (3,6 cm x 8 m) 1kassette(r) i 174 dage. Laveste pris i perioden er 189 kr (registreret d. 11. marts 2026), højeste er 215 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 200 kr.

Den nuværende pris på 189 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Brother TZe 365 Lamineret bånd (3,6 cm x 8 m) 1kassette(r). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Brother TZe 365 Lamineret bånd (3,6 cm x 8 m) 1kassette(r) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026189 kr7 kr (4%)
16. maj 2026196 kr2 kr (1%)
12. maj 2026198 kr3 kr (2%)
7. maj 2026195 kr6 kr (3%)
13. apr. 2026189 kr21 kr (10%)
30. mar. 2026210 kr5 kr (2%)
21. mar. 2026215 kr5 kr (2%)
14. mar. 2026210 kr21 kr (11%)
11. mar. 2026189 kr6 kr (3%)
6. mar. 2026195 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret