Gå til hovedindhold

Brother TZe-R234 gavebånd 12mm x 4m - guld på hvid satinbånd

BrotherPrinter- og kopipapirEAN: 4977766770316
Pris fra 62 krtil 136,25 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 74,25 kr (54% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Brother TZe-R234 gavebånd 12mm x 4m - guld på hvid satinbånd og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 62 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother TZe R234
62 kr
Til butik
Brother TZe R234 billede

Produktinformation

Ribbon tape, guld på hvid, Rulle (1,2 cm x 4 m) 1 rulle(r), for P-Touch GL-H105, PT-1010, 1080, 1280, 1290, 2030, 2470, 2730, 3600, H100, H101, H110, H75

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Papir Fotopapir og Etiketter
Artikel nr.: TZER234
EAN: 4977766770316
Varenr.: 2580819
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother TZe-R234 gavebånd 12mm x 4m - guld på hvid satinbånd
62,38 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brother Tape Stof 12mm Tze-r234 Guld/hvid
94 kr
Til butik
Brother Tape Stof 12mm Tze-r234 Guld/hvid billede

Produktinformation

Stoftape bøjer sig rundt om kabler og curved overflader, modstår rivning Termooverførsel udskriver skarp guld‑på‑hvid tekst, modstår udtværing 12 mm bredde og 4 m rulle giver lange stræk, klip præcise længder på stedet Modstand mod kulde og fugt bevarer læsbarheden i serverrum Virker med almindelige etiketprintere i PT‑serien, forenkler arbejdsgangen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Forbrugsstoffer
Artikel nr.: TZER234
EAN: 4977766770316
Varenr.: 5011098740
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brother TZe R234 Båndtape (1,2 cm x 4 m) 1kassette(r)
95 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Brother Labeltape TZer234, 12mm sort/guld satin
136,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother TZe-R234 gavebånd 12mm x 4m - guld på hvid satinbånd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother TZe-R234 gavebånd 12mm x 4m - guld på hvid satinbånd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK62 kr101 krKøb
2CS MEGASTORE DK62,38 kr101,38 krKøb
3Dustin DK94 kr180,25 krKøb
4CompuMail DK95 kr95 krKøb
5Nova Nordic A/S136,25 kr136,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother TZe-R234 gavebånd 12mm x 4m - guld på hvid satinbånd

PriceData har fulgt prisen på Brother TZe-R234 gavebånd 12mm x 4m - guld på hvid satinbånd i 171 dage. Laveste pris i perioden er 62 kr (registreret d. 11. marts 2026), højeste er 69 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 66 kr.

Den nuværende pris på 62 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Brother TZe-R234 gavebånd 12mm x 4m - guld på hvid satinbånd. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Brother TZe-R234 gavebånd 12mm x 4m - guld på hvid satinbånd de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 202662 kr
20. maj 202662,38 kr
10. maj 202662 kr7 kr (10%)
13. apr. 202669 kr5 kr (8%)
23. mar. 202664 kr5 kr (7%)
20. mar. 202669 kr5 kr (8%)
14. mar. 202664 kr2 kr (3%)
11. mar. 202662 kr2 kr (3%)
3. mar. 202664 kr5 kr (7%)
2. mar. 202669 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret