Gå til hovedindhold

Brother Tonerkassette magenta 3.500 sider TN-326M Modsvarer: N/A

BrotherTonere og inkjetpatronerEAN: 4977766735032

Brother TN-326M original magenta toner til 3500 siders udskrift. Sikrer professionel kvalitet og præcise farver til din Brother laser printer. Læs mere

Pris fra 113 krtil 1.640,75 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 1.527,75 kr (93% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Brother Tonerkassette magenta 3.500 sider TN-326M Modsvarer: N/A og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 113 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Offi
TrustScore 4 ud af 53,7
TN326 magenta toner 3.500 sider - Kompatibel Brother - TN326M
113 kr
Til butik
Gå til Din printer
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Brother TN326 magenta toner Kompatibel TN326M - 3.500 sider
125 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Brother TN326M magenta lasertoner Original
1.131 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother TN326M / TN 326M - Magenta Toner
1.193 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brother TN 326M Magenta 3500 sider Toner
1.265 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Brother Tonerkassette magenta 3.500 sider TN-326M Modsvarer: N/A
1.399,9 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Brother TN 326M Magenta 3500 sider Toner
1.439 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Brother Toner TN326M TN-326 Magenta
-14%1.472 kr
Før 1.709 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Toner Brother TN326M magenta
1.616 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brother Toner Magenta Tn-326m 3.5k
1.619 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Brother Toner Tn-326m Magenta, 6500 Sider
1.640,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother Tonerkassette magenta 3.500 sider TN-326M Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother Tonerkassette magenta 3.500 sider TN-326M Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Offi113 kr113 krKøb
2Din printer125 kr125 krKøb
3Tonerland.dk1.131 kr1.131 krKøb
4Proshop DK1.193 kr1.193 krKøb
5CompuMail DK1.265 kr1.265 krKøb
6InkClub DK1.399,9 kr1.399,9 krKøb
7Ultrashop1.439 kr1.439 krKøb
8Teknikproffset DK1.472 kr1.531 krKøb
9RedOffice Konpap1.616 kr1.616 krKøb
10Dustin DK1.619 kr1.705,25 krKøb
11Hertels Boresko1.640,75 kr1.640,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Brother TN-326M Magenta Lasertoner

Brother

Brother TN-326M original magenta toner til 3500 siders udskrift. Sikrer professionel kvalitet og præcise farver til din Brother laser printer.

• brother toner
• tn326m
• magenta toner
• brother lasertoner
• tn 326
• tn-326
• brother patron

Beskrivelse

Brother TN-326M er en original magenta lasertoner designet til Brother printere. Med kapacitet til 3500 sider ved 5% dækning leverer denne toner enestående udskriftskvalitet og præcise magenta farver. Tonerens avancerede teknologi sikrer problemfri print og lang holdbarhed, hvilket gør den ideel til både hjemme- og kontorbrug. Brother TN-326M garanterer kompatibilitet med Brother MFC og DCP serien og leverer professionelle resultater hver gang. Vælg original Brother toner for optimal printerydeevne og pålidelig drift.

Specifikationer

type:Lasertoner
farve:Magenta
sider:3500 ved 5% dækning
kvalitet:Original Brother
teknologi:Laser
kompatibilitet:Brother MFC og DCP serier

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvor mange sider kan Brother TN-326M printe?

Brother TN-326M kan printe op til 3500 sider ved 5% dækning.

Er denne toner original eller kompatibel?

Dette er en original Brother toner, der sikrer optimal kvalitet og fuld kompatibilitet.

Hvilke printere er kompatible med TN-326M?

TN-326M passer til Brother MFC og DCP serien, herunder MFC-L8650CDW og DCP-L8400CDN.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother Tonerkassette magenta 3.500 sider TN-326M Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Brother Tonerkassette magenta 3.500 sider TN-326M Modsvarer: N/A i 70 dage. Laveste pris i perioden er 113 kr (registreret d. 31. marts 2026), højeste er 125 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 116 kr.

Den nuværende pris på 113 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 2 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Brother Tonerkassette magenta 3.500 sider TN-326M Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Brother Tonerkassette magenta 3.500 sider TN-326M Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. maj 2026113 kr12 kr (10%)
3. maj 2026125 kr12 kr (11%)
31. mar. 2026113 kr1,3 kr (1%)
26. mar. 2026114,3 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret