Gå til hovedindhold

Lexmark Lexmark C242XM0 Tonerkassette magenta 3.500 sider C242XM0 Modsvarer: N/A

LexmarkTonere og inkjetpatronerEAN: 0734646667500
Pris fra 1.099 krtil 1.590,72 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 491,72 kr (31% besparelse)

Sammenlign priser på Lexmark Lexmark C242XM0 Tonerkassette magenta 3.500 sider C242XM0 Modsvarer: N/A og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1099 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
LEXMARK Magenta Lasertoner (C242XM0)
1.099 kr
Til butik
LEXMARK Magenta Lasertoner (C242XM0) billede

Produktinformation

Magenta Lasertoner (C242XM0)

Produktspecifikationer

Mærke: LEXMARK
Kategori: Ny import
EAN: 0734646667500
Varenr.: C242XM0
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lexmark C242XM0 / Extra High Capacity - Magenta
1.109 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Lexmark Lexmark C242XM0 Tonerkassette magenta 3.500 sider C242XM0 Modsvarer: N/A
1.135 kr
Til butik
Lexmark Lexmark C242XM0 Tonerkassette magenta 3.500 sider C242XM0 Modsvarer: N/A billede

Produktinformation

Lasertoner. Printerfabrikantens originalvare. Passer, når du vil have høj kvalitet og holdbarhed for avancerede udskrifter. Giver printeren korrekte indikationer på, hvor meget toner der er tilbage. Passer til følgende printere: C 2425 dw;C 2535 dw;MC 2425 adw;MC 2535 adwe;MC 2640 adwe...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lexmark
Kategori: Toner
EAN: 0734646667500
Varenr.: C242XM0
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lexmark Magenta 3500 sider Toner C242XM0
1.175 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Lexmark C242XM0 toner - magenta
-2%1.349 kr
Før 1.379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lexmark C242XM0 toner - magenta
-2%1.369 kr
Før 1.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Lexmark Toner C242xm0 Magenta, 3500 Sider
1.590,72 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lexmark Lexmark C242XM0 Tonerkassette magenta 3.500 sider C242XM0 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lexmark Lexmark C242XM0 Tonerkassette magenta 3.500 sider C242XM0 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Tonerland.dk1.099 kr1.099 krKøb
2Proshop DK1.109 kr1.109 krKøb
3InkClub DK1.135 kr1.135 krKøb
4CompuMail DK1.175 kr1.175 krKøb
5Boligcenter DK1.349 kr1.349 krKøb
6Vivas DK1.369 kr1.448 krKøb
7Hertels Boresko1.590,72 kr1.590,72 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lexmark Lexmark C242XM0 Tonerkassette magenta 3.500 sider C242XM0 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Lexmark Lexmark C242XM0 Tonerkassette magenta 3.500 sider C242XM0 Modsvarer: N/A i 176 dage. Laveste pris i perioden er 1.099 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 1.114 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.106 kr.

Den nuværende pris på 1.099 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Lexmark Lexmark C242XM0 Tonerkassette magenta 3.500 sider C242XM0 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Lexmark Lexmark C242XM0 Tonerkassette magenta 3.500 sider C242XM0 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. feb. 20261.099 kr15 kr (1%)
6. feb. 20261.114 kr15 kr (1%)
23. dec. 20251.099 kr15 kr (1%)
22. dec. 20251.114 kr15 kr (1%)
10. dec. 20251.099 kr14 kr (1%)
9. dec. 20251.113 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret