Gå til hovedindhold

Brother TD-4650TNWB - Etiketprinter - direkte termisk/termisk overførsel - Rulle (11,2 cm) - 203 dpi - op til 203.2 mm/sek. - USB, LAN, Wi-Fi(n), USB

BrotherLabelmaskinerEAN: 4977766800327
Pris fra 5.708 krtil 9.369 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 3.661 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.618 kr 14. maj

Sammenlign priser på Brother TD-4650TNWB - Etiketprinter - direkte termisk/termisk overførsel - Rulle (11,2 cm) - 203 dpi - op til 203.2 mm/sek. - USB, LAN, Wi-Fi(n), USB og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5708 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brother TD-4650TNWB Direct thermal / thermal transfer
5.708 kr
Til butik
Brother TD-4650TNWB Direct thermal / thermal transfer billede

Produktinformation

Brother TD-4650TNWB - Etiketprinter - direkte termisk/termisk overførsel - Rulle (11,2 cm) - 203 dpi - op til 203.2 mm/sek. - USB, LAN, Wi-Fi(n), USB vært, RS232, Bluetooth 4.2

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Artikel nr.: TD4650TNWBZ1
EAN: 4977766800327
Varenr.: 995829590
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother TD-4650TNWB Label Printer
5.731 kr
Til butik
Gå til Officely.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
TD-4650TNWB Thermal transfer desktop barcode label printer
6.831,25 kr
Til butik
TD-4650TNWB Thermal transfer desktop barcode label printer billede

Produktinformation

Brother TD-4650TNWB er en hurtig labelprinter med mange specifikationer. Den er udviklet til at printe holdbare labels i høj kvalitet. Den kan printe med både direkte termisk print og termo transfer-teknologi, hvilket gør den fleksibel. TD-4650TNWB kan ti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Etiketprintere
EAN: 4977766800327
Varenr.: BROTD4650TNWB
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother TD-4650TNWB - Etiketprinter - direkte termisk/termisk overførsel - Rulle (11,2 cm) - 203 dpi - op til 203.2 mm/sek. - USB, LAN, Wi-Fi(n), USB
6.870 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brother Td-4650tnwb Dt/tt 4 tommer 203dpi Usb/seriel/lan/wifi/bluetooth
9.369 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother TD-4650TNWB - Etiketprinter - direkte termisk/termisk overførsel - Rulle (11,2 cm) - 203 dpi - op til 203.2 mm/sek. - USB, LAN, Wi-Fi(n), USB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother TD-4650TNWB - Etiketprinter - direkte termisk/termisk overførsel - Rulle (11,2 cm) - 203 dpi - op til 203.2 mm/sek. - USB, LAN, Wi-Fi(n), USB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK5.708 kr5.708 krKøb
2Proshop DK5.731 kr5.731 krKøb
3Officely.dk6.831,25 kr6.831,25 krKøb
4CS MEGASTORE DK6.870 kr6.870 krKøb
5Dustin DK9.369 kr9.455,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother TD-4650TNWB - Etiketprinter - direkte termisk/termisk overførsel - Rulle (11,2 cm) - 203 dpi - op til 203.2 mm/sek. - USB, LAN, Wi-Fi(n), USB

PriceData har fulgt prisen på Brother TD-4650TNWB - Etiketprinter - direkte termisk/termisk overførsel - Rulle (11,2 cm) - 203 dpi - op til 203.2 mm/sek. - USB, LAN, Wi-Fi(n), USB i 30 dage. Laveste pris i perioden er 5.618 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 5.708 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.648 kr.

Den nuværende pris på 5.708 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Brother TD-4650TNWB - Etiketprinter - direkte termisk/termisk overførsel - Rulle (11,2 cm) - 203 dpi - op til 203.2 mm/sek. - USB, LAN, Wi-Fi(n), USB. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Brother TD-4650TNWB - Etiketprinter - direkte termisk/termisk overførsel - Rulle (11,2 cm) - 203 dpi - op til 203.2 mm/sek. - USB, LAN, Wi-Fi(n), USB de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20265.708 kr49 kr (1%)
16. maj 20265.659 kr41 kr (1%)
14. maj 20265.618 kr41 kr (1%)
12. maj 20265.659 kr41 kr (1%)
10. maj 20265.618 kr41 kr (1%)
7. maj 20265.659 kr41 kr (1%)
5. maj 20265.618 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret