Gå til hovedindhold

Brother TD-4520DN - Etiketprinter - direkte termisk - Rulle (11,8 cm) - 300 x 300 dpi - op til 152 mm/sek. - USB 2.0, LAN, seriel - grå, hvid

BrotherLabelmaskinerEAN: 4977766798266
Pris fra 3.940 krtil 5.869 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.929 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.933 kr 18. mar.

Sammenlign priser på Brother TD-4520DN - Etiketprinter - direkte termisk - Rulle (11,8 cm) - 300 x 300 dpi - op til 152 mm/sek. - USB 2.0, LAN, seriel - grå, hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3940 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brother TD-4520DN Direct thermal
3.940 kr
Til butik
Brother TD-4520DN Direct thermal billede

Produktinformation

Brother TD-4520DN - Etiketprinter - direkte termisk - Rulle (11,8 cm) - 300 x 300 dpi - op til 152 mm/sek. - USB 2.0, LAN, seriel - grå, hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Artikel nr.: TD4520DNXX1
EAN: 4977766798266
Varenr.: 994812296
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother TD-4520DN - Etiketprinter - direkte termisk - Rulle (11,8 cm) - 300 x 300 dpi - op til 152 mm/sek. - USB 2.0, LAN, seriel - grå, hvid
3.963 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother TD-4520DN - label printer - monochrome - direct thermal
3.963 kr
Til butik
Gå til Officely.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
TD-4520DN Professionel etiketprinter
4.762,5 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Brother TD-4520DN professionel labelprinter med netværkstilslutning
4.917 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brother Td-4520dn Dt 300dpi Usb/rs232c/lan
5.869 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother TD-4520DN - Etiketprinter - direkte termisk - Rulle (11,8 cm) - 300 x 300 dpi - op til 152 mm/sek. - USB 2.0, LAN, seriel - grå, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother TD-4520DN - Etiketprinter - direkte termisk - Rulle (11,8 cm) - 300 x 300 dpi - op til 152 mm/sek. - USB 2.0, LAN, seriel - grå, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.940 kr3.940 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.963 kr3.963 krKøb
3Proshop DK3.963 kr3.963 krKøb
4Officely.dk4.762,5 kr4.762,5 krKøb
5Teknikproffset DK4.917 kr4.976 krKøb
6Dustin DK5.869 kr5.955,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother TD-4520DN - Etiketprinter - direkte termisk - Rulle (11,8 cm) - 300 x 300 dpi - op til 152 mm/sek. - USB 2.0, LAN, seriel - grå, hvid

PriceData har fulgt prisen på Brother TD-4520DN - Etiketprinter - direkte termisk - Rulle (11,8 cm) - 300 x 300 dpi - op til 152 mm/sek. - USB 2.0, LAN, seriel - grå, hvid i 173 dage. Laveste pris i perioden er 3.788 kr (registreret d. 25. januar 2026), højeste er 3.987 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.889 kr.

Den nuværende pris på 3.940 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 65 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Brother TD-4520DN - Etiketprinter - direkte termisk - Rulle (11,8 cm) - 300 x 300 dpi - op til 152 mm/sek. - USB 2.0, LAN, seriel - grå, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Brother TD-4520DN - Etiketprinter - direkte termisk - Rulle (11,8 cm) - 300 x 300 dpi - op til 152 mm/sek. - USB 2.0, LAN, seriel - grå, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 20263.940 kr1 kr (0%)
18. maj 20263.939 kr1 kr (0%)
15. maj 20263.940 kr1 kr (0%)
13. maj 20263.939 kr1 kr (0%)
11. maj 20263.940 kr1 kr (0%)
9. maj 20263.939 kr1 kr (0%)
6. maj 20263.940 kr1 kr (0%)
4. maj 20263.939 kr1 kr (0%)
3. maj 20263.940 kr1 kr (0%)
1. maj 20263.939 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret