Gå til hovedindhold

Brother Ruggedjet Rj-3230bl Bt 3 tommer Mobile + Battery

Pris fra 5.950 krtil 8.244 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 2.294 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.949 kr 14. maj

Sammenlign priser på Brother Ruggedjet Rj-3230bl Bt 3 tommer Mobile + Battery og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5950 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brother RuggedJet RJ-3230BL Direkte termisk
5.950 kr
Til butik
Brother RuggedJet RJ-3230BL Direkte termisk billede

Produktinformation

Brother RuggedJet RJ-3230BL - Etiketprinter - direkte termisk - Rulle (7,2 cm) - 203 dpi - op til 127 mm/sek. - USB, NFC, Bluetooth 5.0

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Artikel nr.: RJ3230BLZ1
EAN: 4977766814867
Varenr.: 1000064237
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother RJ-3230BL Mobil label- & kvitteringsprinter
5.973 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother RuggedJet RJ-3230BL
5.973 kr
Til butik
Gå til Officely.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
Mobile printer RJ-3230B with Bluetooth Mfi
7.153,13 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brother Ruggedjet Rj-3230bl Bt 3 tommer Mobile + Battery
8.244 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother Ruggedjet Rj-3230bl Bt 3 tommer Mobile + Battery koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother Ruggedjet Rj-3230bl Bt 3 tommer Mobile + Battery koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK5.950 kr5.950 krKøb
2CS MEGASTORE DK5.973 kr5.973 krKøb
3Proshop DK5.973 kr5.973 krKøb
4Officely.dk7.153,13 kr7.153,13 krKøb
5Dustin DK8.244 kr8.330,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother Ruggedjet Rj-3230bl Bt 3 tommer Mobile + Battery

PriceData har fulgt prisen på Brother Ruggedjet Rj-3230bl Bt 3 tommer Mobile + Battery i 185 dage. Laveste pris i perioden er 5.645 kr (registreret d. 12. januar 2026), højeste er 5.950 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.725 kr.

Den nuværende pris på 5.950 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 68 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 72 prisændringer for Brother Ruggedjet Rj-3230bl Bt 3 tommer Mobile + Battery. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 72 prisændringer for Brother Ruggedjet Rj-3230bl Bt 3 tommer Mobile + Battery de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 20265.950 kr1 kr (0%)
14. maj 20265.949 kr1 kr (0%)
12. maj 20265.950 kr1 kr (0%)
10. maj 20265.949 kr1 kr (0%)
7. maj 20265.950 kr1 kr (0%)
5. maj 20265.949 kr1 kr (0%)
2. mar. 20265.950 kr182 kr (3%)
18. feb. 20265.768 kr8 kr (0%)
13. feb. 20265.760 kr8 kr (0%)
12. feb. 20265.752 kr44 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret