Gå til hovedindhold

Brother RuggedJet RJ-3035B - Kvitteringsprinter - direkte termisk - Rulle (7,9 cm) - 203 dpi - op til 101.6 mm/sek. - USB 2.0, NFC, Bluetooth 5.0

Pris fra 2.783,08 krtil 4.244 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.460,92 kr (34% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Brother RuggedJet RJ-3035B - Kvitteringsprinter - direkte termisk - Rulle (7,9 cm) - 203 dpi - op til 101.6 mm/sek. - USB 2.0, NFC, Bluetooth 5.0 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2783.08 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother RuggedJet RJ-3035B - Kvitteringsprinter - direkte termisk - Rulle (7,9 cm) - 203 dpi - op til 101.6 mm/sek. - USB 2.0, NFC, Bluetooth 5.0
2.783,08 kr
Til butik
Brother RuggedJet RJ-3035B - Kvitteringsprinter - direkte termisk - Rulle (7,9 cm) - 203 dpi - op til 101.6 mm/sek. - USB 2.0, NFC, Bluetooth 5.0 billede

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Bonprintere
Farve: 1
Artikel nr.: RJ3035BXX1
EAN: 4977766802543
Varenr.: 6498860
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brother RuggedJet RJ-3035B Direkte termisk
3.055 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother RuggedJet - Monokrom - Direkt termisk
3.083 kr
Til butik
Gå til Officely.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
Mobile printer RJ-3035B Bluetooth / USB
3.673,44 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brother Rj-3035b Dt 3 tommer Mobil Kvitteringsprinter Usb/bt/nfc
4.244 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother RuggedJet RJ-3035B - Kvitteringsprinter - direkte termisk - Rulle (7,9 cm) - 203 dpi - op til 101.6 mm/sek. - USB 2.0, NFC, Bluetooth 5.0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother RuggedJet RJ-3035B - Kvitteringsprinter - direkte termisk - Rulle (7,9 cm) - 203 dpi - op til 101.6 mm/sek. - USB 2.0, NFC, Bluetooth 5.0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK2.783,08 kr2.783,08 krKøb
2CompuMail DK3.055 kr3.055 krKøb
3Proshop DK3.083 kr3.083 krKøb
4Officely.dk3.673,44 kr3.673,44 krKøb
5Dustin DK4.244 kr4.330,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother RuggedJet RJ-3035B - Kvitteringsprinter - direkte termisk - Rulle (7,9 cm) - 203 dpi - op til 101.6 mm/sek. - USB 2.0, NFC, Bluetooth 5.0

PriceData har fulgt prisen på Brother RuggedJet RJ-3035B - Kvitteringsprinter - direkte termisk - Rulle (7,9 cm) - 203 dpi - op til 101.6 mm/sek. - USB 2.0, NFC, Bluetooth 5.0 i 186 dage. Laveste pris i perioden er 2.621,91 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 2.943,56 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.796 kr.

Den nuværende pris på 2.783,08 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Brother RuggedJet RJ-3035B - Kvitteringsprinter - direkte termisk - Rulle (7,9 cm) - 203 dpi - op til 101.6 mm/sek. - USB 2.0, NFC, Bluetooth 5.0. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Brother RuggedJet RJ-3035B - Kvitteringsprinter - direkte termisk - Rulle (7,9 cm) - 203 dpi - op til 101.6 mm/sek. - USB 2.0, NFC, Bluetooth 5.0 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 20262.783,08 kr
8. maj 20262.783,38 kr149,62 kr (5%)
25. apr. 20262.933 kr10,56 kr (0%)
24. apr. 20262.943,56 kr153,33 kr (5%)
23. apr. 20262.790,23 kr
22. apr. 20262.789,95 kr3,36 kr (0%)
21. apr. 20262.793,31 kr3,36 kr (0%)
17. apr. 20262.789,95 kr
15. apr. 20262.790,23 kr1,52 kr (0%)
11. apr. 20262.791,75 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret