Gå til hovedindhold

Brother PocketJet 8 PJ-862 - Printer - S/H - direkte termisk - A4/Legal - 203 x 200 dpi - op til 13.5 spm - USB-C, Bluetooth 5.2 LE, NFC

BrotherIsenkramEAN: 4977766820592
Pris fra 3.614 krtil 4.919 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.305 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.516 kr 28. apr.

Sammenlign priser på Brother PocketJet 8 PJ-862 - Printer - S/H - direkte termisk - A4/Legal - 203 x 200 dpi - op til 13.5 spm - USB-C, Bluetooth 5.2 LE, NFC og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3614 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brother PocketJet 8 PJ-862 Direkte termisk
3.614 kr
Til butik
Brother PocketJet 8 PJ-862 Direkte termisk billede

Produktinformation

Brother PocketJet 8 PJ-862 - Printer - S/H - direkte termisk - A4/Legal - 203 x 200 dpi - op til 13.5 spm - NFC, USB-C, Bluetooth 5.2 LE

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Artikel nr.: PJ862
EAN: 4977766820592
Varenr.: 1000774018
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother PocketJet 8 PJ-862 - Printer - S/H - direkte termisk - A4/Legal - 203 x 200 dpi - op til 13.5 spm - USB-C, Bluetooth 5.2 LE, NFC
3.809 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brother Pocketjet Pj-862 A4 Mobile Printer
3.999 kr
Til butik
Gå til Officely.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
Mobile A4 printer 203 DPI USB-C, Bluetooth
4.440,63 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Mobil printer - Brother PJ862, 203 × 200 dpi, direkte termisk, kablet & trådløs
4.899 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mobil printer - Brother PJ862, 203 × 200 dpi, direkte termisk, kablet & trådløs
4.919 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother PocketJet 8 PJ-862 - Printer - S/H - direkte termisk - A4/Legal - 203 x 200 dpi - op til 13.5 spm - USB-C, Bluetooth 5.2 LE, NFC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother PocketJet 8 PJ-862 - Printer - S/H - direkte termisk - A4/Legal - 203 x 200 dpi - op til 13.5 spm - USB-C, Bluetooth 5.2 LE, NFC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.614 kr3.614 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.809 kr3.809 krKøb
3Dustin DK3.999 kr4.085,25 krKøb
4Officely.dk4.440,63 kr4.440,63 krKøb
5Boligcenter DK4.899 kr4.899 krKøb
6Vivas DK4.919 kr6.118 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother PocketJet 8 PJ-862 - Printer - S/H - direkte termisk - A4/Legal - 203 x 200 dpi - op til 13.5 spm - USB-C, Bluetooth 5.2 LE, NFC

PriceData har fulgt prisen på Brother PocketJet 8 PJ-862 - Printer - S/H - direkte termisk - A4/Legal - 203 x 200 dpi - op til 13.5 spm - USB-C, Bluetooth 5.2 LE, NFC i 182 dage. Laveste pris i perioden er 3.516 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 3.745 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.674 kr.

Den nuværende pris på 3.614 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Brother PocketJet 8 PJ-862 - Printer - S/H - direkte termisk - A4/Legal - 203 x 200 dpi - op til 13.5 spm - USB-C, Bluetooth 5.2 LE, NFC. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Brother PocketJet 8 PJ-862 - Printer - S/H - direkte termisk - A4/Legal - 203 x 200 dpi - op til 13.5 spm - USB-C, Bluetooth 5.2 LE, NFC de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20263.614 kr20 kr (1%)
24. maj 20263.634 kr68 kr (2%)
23. maj 20263.702 kr3 kr (0%)
16. maj 20263.705 kr61 kr (2%)
14. maj 20263.644 kr61 kr (2%)
13. maj 20263.705 kr3 kr (0%)
12. maj 20263.708 kr64 kr (2%)
10. maj 20263.644 kr64 kr (2%)
8. maj 20263.708 kr192 kr (5%)
28. apr. 20263.516 kr188 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret