Gå til hovedindhold

Brother PocketJet 8 PJ-822 Direkte termisk

BrotherIsenkramEAN: 4977766820561
Pris fra 3.088 krtil 3.846,88 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 758,88 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.087 kr 14. maj

Sammenlign priser på Brother PocketJet 8 PJ-822 Direkte termisk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3088 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brother PocketJet 8 PJ-822 Direkte termisk
3.088 kr
Til butik
Brother PocketJet 8 PJ-822 Direkte termisk billede

Produktinformation

Brother PocketJet 8 PJ-822 - Printer - S/H - direkte termisk - A4/Legal - 203 x 200 dpi - op til 13.5 spm - USB-C

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Artikel nr.: PJ822Z1
EAN: 4977766820561
Varenr.: 1000757994
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brother Pocketjet Pj-822 Mobil A4-printer
-0%3.536 kr
Før 3.536,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Brother PJ-822 mobil termoprinter (mono)
3.799 kr
Til butik
Brother PJ-822 mobil termoprinter (mono) billede

Produktinformation

Mobil termoprinter til professionelle på fartenBrother PJ-822 er en kompakt og pålidelig mobil printer til sort/hvid-udskrifter, der gør det nemt at udskrive dokumenter direkte fra laptop eller mobil enhed, når du er ude hos kunder eller på lageret. Den direkte termoteknologi kræver ingen blæk eller toner, og med en maksimal udskriftsbredde på 20,3 cm kan du udskrive dokumenter i fuld bredde. Enheden er let at have med i tasken og tilsluttes via USB Type‑C for stabil, kabelforbundet forbindelse.Driftssikker udskrivning med stregkoder og tekstPJ-822 understøtter udskrivning af tekst, stregkoder og 2D-stregkoder - herunder populære formater som QR Code, Code 128, EAN13, PDF417 og mange flere. Det gør den velegnet til kvitteringer, følgesedler og dokumentation. Den interne hukommelse på 256 MB og 64 MB flash hjælper med hurtig håndtering af udskriftsopgaver.Kompatibilitet og praktiske detaljerPrinteren fungerer med Windows, macOS, Linux og Android. Farven er sort, og designet er uden indbygget display for enkelt betjening. Maksimal opløsning er 203 × 200 dpi, og medie-tykkelser op til 160 µm understøttes.Printteknologi: Direkte termo (mono)Type: Mobil printerMaks. opløsning: 203 × 200 dpiMaks. udskriftsbredde: 20,3 cmUnderstøttede udskrifter: Tekst, stregkode, 2D-stregkodeIndbygget hukommelse: 256 MB, flash: 64 MBForbindelse: USB Type‑C (kabelforbundet)Kompatibilitet: Windows, macOS, Linux, AndroidFarve: SortMål: H × B × D: 7,5 × 17,0 × 31,0 cmVægt: 0,582 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Printere
Vægt: 0.83g
EAN: 4977766820561
Varenr.: 2064143
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brother PJ-822 mobil termoprinter (mono)
3.819 kr
Til butik
Gå til Officely.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
Mobile A4 printer 203 DPI USB-C
3.846,88 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother PocketJet 8 PJ-822 Direkte termisk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother PocketJet 8 PJ-822 Direkte termisk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.088 kr3.088 krKøb
2Dustin DK3.536 kr3.622,25 krKøb
3Boligcenter DK3.799 kr3.799 krKøb
4Vivas DK3.819 kr3.898 krKøb
5Officely.dk3.846,88 kr3.846,88 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother PocketJet 8 PJ-822 Direkte termisk

PriceData har fulgt prisen på Brother PocketJet 8 PJ-822 Direkte termisk i 140 dage. Laveste pris i perioden er 1.862 kr (registreret d. 12. januar 2026), højeste er 3.088 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.951 kr.

Den nuværende pris på 3.088 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Brother PocketJet 8 PJ-822 Direkte termisk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Brother PocketJet 8 PJ-822 Direkte termisk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 20263.088 kr1 kr (0%)
14. maj 20263.087 kr1 kr (0%)
12. maj 20263.088 kr1 kr (0%)
10. maj 20263.087 kr1 kr (0%)
7. maj 20263.088 kr1 kr (0%)
5. maj 20263.087 kr1 kr (0%)
18. feb. 20263.088 kr7 kr (0%)
1. feb. 20263.081 kr1.219 kr (65%)
12. jan. 20261.862 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret