Gå til hovedindhold

Brother P-Touch PT-P700 til TZe-tape, 30 mm/sec, 180 dpi, USB 2.0

BrotherEAN: 4977766731140
Pris fra 562 krtil 749 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 187 kr (25% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Brother P-Touch PT-P700 til TZe-tape, 30 mm/sec, 180 dpi, USB 2.0 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 562 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brother P-Touch PT-P700 Termisk overførsel
562 kr
Til butik
Brother P-Touch PT-P700 Termisk overførsel billede

Produktinformation

Brother P-Touch PT-P700 - Etiketprinter - termo transfer - Rulle (2,4 cm) - 180 dpi - op til 30 mm/sek. - USB 2.0 - skærer

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Artikel nr.: PTP700ZG1
EAN: 4977766731140
Varenr.: 987676920
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother P-Touch PT-P700 til TZe-tape, 30 mm/sec, 180 dpi, USB 2.0
621 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Brother P-Touch PT-P700 Termisk overførsel
719 kr
Til butik
Brother P-Touch PT-P700 Termisk overførsel billede

Produktinformation

Brother P-Touch PT-P700 Termo Transfer Brother P-Touch PT-P700 er en kompakt og brugervenlig labelprinter, der gør det nemt at skabe professionelle etiketter til både hjemmet og kontoret. Udstyret med termo transfer teknologi sikrer den skarpe og holdbare...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Printere & Forbrugsvarer
EAN: 4977766731140
Varenr.: 78062
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Brother P-touch P700 labelmaskine til pc
-10%729 kr
Før 809 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brother P-touch P700 labelmaskine til pc
-10%749 kr
Før 829 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother P-Touch PT-P700 til TZe-tape, 30 mm/sec, 180 dpi, USB 2.0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother P-Touch PT-P700 til TZe-tape, 30 mm/sec, 180 dpi, USB 2.0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK562 kr562 krKøb
2CS MEGASTORE DK621 kr660 krKøb
3Ultrashop719 kr719 krKøb
4Boligcenter DK729 kr729 krKøb
5Vivas DK749 kr828 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother P-Touch PT-P700 til TZe-tape, 30 mm/sec, 180 dpi, USB 2.0

PriceData har fulgt prisen på Brother P-Touch PT-P700 til TZe-tape, 30 mm/sec, 180 dpi, USB 2.0 i 125 dage. Laveste pris i perioden er 562 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 634 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 603 kr.

Den nuværende pris på 562 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Brother P-Touch PT-P700 til TZe-tape, 30 mm/sec, 180 dpi, USB 2.0. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Brother P-Touch PT-P700 til TZe-tape, 30 mm/sec, 180 dpi, USB 2.0 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 2026562 kr10 kr (2%)
2. maj 2026572 kr1 kr (0%)
13. apr. 2026573 kr42 kr (7%)
5. mar. 2026615 kr18 kr (3%)
14. feb. 2026633 kr1 kr (0%)
7. feb. 2026634 kr1 kr (0%)
29. jan. 2026633 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret