Gå til hovedindhold

Brother P-Touch Cube Plus PT-P710BTH - Thermal transfer - 180 x 360 dpi - USB & Bluetooth

BrotherHoldere til etiketterBluetooth forbindelseHjemmekontor og organisationEAN: 4977766800037

Brother PT-P710BTH Cube Plus Bluetooth labelprinter med automatisk skærer og genopladeligt Li-ion batteri. Perfekt til mobile etiketter op til 24mm. Læs mere

Pris fra 598 krtil 1.038,7 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 440,7 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 555 kr 24. mar.

Sammenlign priser på Brother P-Touch Cube Plus PT-P710BTH - Thermal transfer - 180 x 360 dpi - USB & Bluetooth og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 598 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother PT-P710BT Cube Plus labelprinter Bluetooth - hvid
598 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brother P-touch Cube Plus Pt-p710bt White
-30%624 kr
Før 886,15 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother P-Touch Cube Plus PT-P710BTH - Thermal transfer - 180 x 360 dpi - USB & Bluetooth
639 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brother P-Touch Cube Plus PT-P710BTH Termisk overførsel
747 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Brother etiketprinter PTP710BTH
895 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Brother P-Touch Cube Plus PT-P710BTH Termisk overførsel
959 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Brother PT-P710BT etikettskrivare Termal transfer 180 x 360 DPI Kabel & Trådlös
-8%976 kr
Før 1.059 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Labelmaskine Brother P-touch PT-P710BTH - termisk overførsel, Bluetooth
999 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Labelmaskine Brother P-touch PT-P710BTH - termisk overførsel, Bluetooth
1.019 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Brother - Labelprinter - Pt-p710bt - Hvid
1.029,69 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Brother P-touch CUBE PT-P710BTH
1.038,7 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother P-Touch Cube Plus PT-P710BTH - Thermal transfer - 180 x 360 dpi - USB & Bluetooth koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother P-Touch Cube Plus PT-P710BTH - Thermal transfer - 180 x 360 dpi - USB & Bluetooth koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK598 kr637 krKøb
2Dustin DK624 kr710,25 krKøb
3Proshop DK639 kr678 krKøb
4CompuMail DK747 kr747 krKøb
5Komplett DK895 kr895 krKøb
6Ultrashop959 kr959 krKøb
7Teknikproffset DK976 kr1.035 krKøb
8Boligcenter DK999 kr999 krKøb
9Vivas DK1.019 kr1.098 krKøb
10Hertels Boresko1.029,69 kr1.029,69 krKøb
11RedOffice Konpap1.038,7 kr1.038,7 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Brother PT-P710BTH Cube Plus

Brother

Brother PT-P710BTH Cube Plus Bluetooth labelprinter med automatisk skærer og genopladeligt Li-ion batteri. Perfekt til mobile etiketter op til 24mm.

• labelprinter
• brother printer
• bluetooth printer
• mobile printer
• etiketter
• tape printer
• p-touch
• cube plus
• Hjemmekontor og organisation
• Bluetooth forbindelse

Beskrivelse

Brother PT-P710BTH Cube Plus er en kompakt Bluetooth labelprinter designet til mobilitet og brugervenlighed. Med indbygget genopladeligt Li-ion batteri kan du printe labels hvor som helst uden strømkabel. Printeren understøtter tapebredder fra 3,5mm til 24mm og har automatisk skærer for præcise labels. Tilslut via Bluetooth til smartphone eller tablet, eller via USB til PC/Mac. Inkluderet er 24mm sort på hvid tape, USB-kabel og lyninstallationsvejledning. Perfekt til hjemmekontor, organisation og professionel mærkning med 2 års reklamationsret.

Specifikationer

farve:Hvid
varenummer:PT-P710BTH
batteritype:Genopladeligt Li-ion
tapebredder:3,5 - 6 - 9 - 12 - 18 - 24 mm
tilslutning:Bluetooth og USB
leveringstid:1-2 dage
kompatibilitet:PC, Mac, smartphone, tablet
inkluderet_tape:24mm sort på hvid (4m)
reklamationsret:2 år
automatisk_skaerer:Ja

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Kan printeren bruges uden strøm?

Ja, PT-P710BTH har indbygget genopladeligt Li-ion batteri, så du kan printe labels overalt uden strømkabel.

Hvilke tapebredder kan printeren håndtere?

Printeren understøtter tapebredder fra 3,5mm til 24mm, så du kan lave både små og store labels efter behov.

Fungerer den med min smartphone?

Ja, printeren tilslutter via Bluetooth til både iPhone og Android smartphones samt tablets. Du kan også tilslutte via USB til PC/Mac.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother P-Touch Cube Plus PT-P710BTH - Thermal transfer - 180 x 360 dpi - USB & Bluetooth

PriceData har fulgt prisen på Brother P-Touch Cube Plus PT-P710BTH - Thermal transfer - 180 x 360 dpi - USB & Bluetooth i 181 dage. Laveste pris i perioden er 555 kr (registreret d. 24. marts 2026), højeste er 624 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 588 kr.

Den nuværende pris på 598 kr er 2% over normalprisen. Der er registreret 39 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 70 prisændringer for Brother P-Touch Cube Plus PT-P710BTH - Thermal transfer - 180 x 360 dpi - USB & Bluetooth. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 70 prisændringer for Brother P-Touch Cube Plus PT-P710BTH - Thermal transfer - 180 x 360 dpi - USB & Bluetooth de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. apr. 2026598 kr4 kr (1%)
3. apr. 2026594 kr4 kr (1%)
2. apr. 2026598 kr11 kr (2%)
1. apr. 2026587 kr7 kr (1%)
30. mar. 2026594 kr1 kr (0%)
29. mar. 2026595 kr3 kr (1%)
28. mar. 2026598 kr31 kr (5%)
25. mar. 2026567 kr12 kr (2%)
24. mar. 2026555 kr3 kr (1%)
20. mar. 2026558 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret