Gå til hovedindhold

Brother P-Touch PT-D210VP - Etikettemaskine - S/H - termo transfer - Rulle (1,2 cm) - 180 dpi - op til 20 mm/sek. - skærer

BrotherKontorforsyningGrafisk displayKontor og hjemmeorganiseringEAN: 4977766757409

Brother P-Touch PT-D210VP er en kompakt labelprinter med grafisk display og 27 indbyggede skabeloner. Perfekt til kontor og hjemmet. Læs mere

Pris fra 291 krtil 586,25 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 295,25 kr (50% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 273 kr 27. apr.

Sammenlign priser på Brother P-Touch PT-D210VP - Etikettemaskine - S/H - termo transfer - Rulle (1,2 cm) - 180 dpi - op til 20 mm/sek. - skærer og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 291 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother P-Touch PT-D210VP - Thermo transfer - 180 dpi - 20 mm/sec
291 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother P-Touch PT-D210VP - Etikettemaskine - S/H - termo transfer - Rulle (1,2 cm) - 180 dpi - op til 20 mm/sek. - skærer
365 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brother P-Touch PT-D210VP Termisk overførsel
379 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Brother P-Touch PT-D210VP
398,95 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brother P-touch Pt-d210vp
-0%431 kr
Før 431,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Brother - Labelmaskine - Pt-d210vp - P-touch
450,94 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Brother PT-D210VP etikettskrivare Termal transfer 180 x 180 DPI QWERTY
464 kr
Til butik
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Brother PT-D210VP, labelmaskine, bordmodel inkl. kuffert
506,25 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Brother P-Touch D210VP labelprinter
586,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother P-Touch PT-D210VP - Etikettemaskine - S/H - termo transfer - Rulle (1,2 cm) - 180 dpi - op til 20 mm/sek. - skærer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother P-Touch PT-D210VP - Etikettemaskine - S/H - termo transfer - Rulle (1,2 cm) - 180 dpi - op til 20 mm/sek. - skærer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK291 kr330 krKøb
2CS MEGASTORE DK365 kr404 krKøb
3CompuMail DK379 kr379 krKøb
4RedOffice Konpap398,95 kr398,95 krKøb
5Dustin DK431 kr517,25 krKøb
6Hertels Boresko450,94 kr450,94 krKøb
7Teknikproffset DK464 kr523 krKøb
8HUMA.dk506,25 kr506,25 krKøb
9Nova Nordic A/S586,25 kr586,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Brother P-Touch PT-D210VP

Brother

Brother P-Touch PT-D210VP er en kompakt labelprinter med grafisk display og 27 indbyggede skabeloner. Perfekt til kontor og hjemmet.

• labelprinter
• brother printer
• etikettemaskine
• label maskine
• p-touch
• Kontor og hjemmeorganisering
• Grafisk display

Beskrivelse

Brother P-Touch PT-D210VP kombinerer brugervenlighed med professionel kvalitet. Denne kompakte labelprinter har et klart grafisk display, der gør det let at designe og redigere labels. Med 27 indbyggede skabeloner kan du hurtigt lave dekorative labels ved blot at indtaste tekst. Printeren kan håndtere tapes fra 3,5 til 12 mm bredde og printer med op til 20 mm/sek. Den leveres med AC-adapter og en praktisk transportkuffert, så du kan komme i gang med det samme. Perfekt til organisering af kontor, hjem eller værksted med tydelig og holdbar mærkning.

Specifikationer

tapetyper:TZe laminerede tapes
inkluderet:transportkuffert, TZe-tape
opløsning:180 dpi
tapebredde:3,5-12 mm
dimensioner:15,7 x 15 x 6,8 cm
displaytype:grafisk display - 1 linje x 16 tegn
printhastighed:op til 20 mm/sek
printteknologi:termo transfer
strømforsyning:AC-adapter (inkluderet)
indbyggede skabeloner:27 stk

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvilke tape-bredder kan printeren bruge?

Brother P-Touch PT-D210VP kan håndtere TZe-tapes i 3,5 mm, 6 mm, 9 mm og 12 mm bredde.

Er der inkluderet tape med printeren?

Ja, der medfølger en TZe-tape med sort tekst på hvid baggrund, så du kan komme i gang med det samme.

Hvad betyder de 27 skabeloner?

Printeren har 27 foruddefinerede designs og mønstre, hvor du blot indtaster din tekst, og maskinen vælger automatisk passende font og formatering.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother P-Touch PT-D210VP - Etikettemaskine - S/H - termo transfer - Rulle (1,2 cm) - 180 dpi - op til 20 mm/sek. - skærer

PriceData har fulgt prisen på Brother P-Touch PT-D210VP - Etikettemaskine - S/H - termo transfer - Rulle (1,2 cm) - 180 dpi - op til 20 mm/sek. - skærer i 181 dage. Laveste pris i perioden er 273 kr (registreret d. 27. april 2026), højeste er 341 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 322 kr.

Den nuværende pris på 291 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Brother P-Touch PT-D210VP - Etikettemaskine - S/H - termo transfer - Rulle (1,2 cm) - 180 dpi - op til 20 mm/sek. - skærer. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Brother P-Touch PT-D210VP - Etikettemaskine - S/H - termo transfer - Rulle (1,2 cm) - 180 dpi - op til 20 mm/sek. - skærer de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026291 kr17 kr (6%)
30. apr. 2026274 kr1 kr (0%)
27. apr. 2026273 kr7 kr (3%)
26. apr. 2026280 kr2 kr (1%)
25. apr. 2026278 kr2 kr (1%)
2. apr. 2026280 kr60 kr (18%)
19. mar. 2026340 kr8 kr (2%)
18. mar. 2026332 kr8 kr (2%)
15. mar. 2026340 kr11 kr (3%)
14. mar. 2026329 kr11 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret