Gå til hovedindhold

Brother PT-H500 labelprinter 3,5-24 mm tape med automatisk kniv

BrotherKontorforsyningLCD-displayProfessionel opmærkningEAN: 4977766732048

Brother PT-H500 håndholdt labelprinter med LCD-display og PC-tilslutning. Perfekt til professionel opmærkning med TZe-tape i bredder fra 3,5 til 24mm. Læs mere

Pris fra 697 krtil 1.406,25 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 709,25 kr (50% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Brother PT-H500 labelprinter 3,5-24 mm tape med automatisk kniv og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 697 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother Labelmaskine brother pt-h500 3,5-24 mm
-2%697 kr
Før 709 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother PT-H500 labelprinter 3,5-24 mm tape med automatisk kniv
710 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brother P-Touch PT-H500 Termisk overførsel
767 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brother P-touch Pt-h500
799 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Brother PT-H500 etikettskrivare 180 x 180 DPI Kabel TZe QWERTY
977 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
TEKSTMASKINE PTH500
980,88 kr
Til butik
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Brother PT-H500, håndholdt labelprinter
991,25 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Brother P-Touch PT-H500
999 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Labelmaskine Brother P-touch
1.030,95 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Tekstmaskine pth500
1.056,25 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Brother - Labelmaskine - Pt-h500
1.271,25 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Brother P-touch PT-H500 - 24 mm TZe-tape
1.406,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother PT-H500 labelprinter 3,5-24 mm tape med automatisk kniv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother PT-H500 labelprinter 3,5-24 mm tape med automatisk kniv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK697 kr736 krKøb
2CS MEGASTORE DK710 kr749 krKøb
3CompuMail DK767 kr767 krKøb
4Dustin DK799 kr885,25 krKøb
5Teknikproffset DK977 kr1.036 krKøb
6EL-GROSSISTEN980,88 kr980,88 krKøb
7HUMA.dk991,25 kr991,25 krKøb
8Tonerland.dk999 kr999 krKøb
9RedOffice Konpap1.030,95 kr1.030,95 krKøb
10MaintainIt1.056,25 kr1.056,25 krKøb
11Hertels Boresko1.271,25 kr1.271,25 krKøb
12Nova Nordic A/S1.406,25 kr1.406,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Brother PT-H500

Brother

Brother PT-H500 håndholdt labelprinter med LCD-display og PC-tilslutning. Perfekt til professionel opmærkning med TZe-tape i bredder fra 3,5 til 24mm.

• labelprinter
• labelmaskine
• brother printer
• tze tape
• håndholdt printer
• kontor printer
• Professionel opmærkning
• LCD-display

Beskrivelse

Brother PT-H500 er en professionel håndholdt labelprinter designet til kontorer og arbejdspladser. Printeren anvender TZe-labels i bredder fra 3,5 mm til 24 mm og har et stort LCD-display for kontrol før print. Med PC-tilslutning kan du tilføje rammer, stregkoder og billeder samt vælge mellem mange True Type-fonte. Printeren leveres med automatisk kniv, USB-kabel, software og starttape. TZe-tapen er ekstrem holdbar og egnet til både indendørs og udendørs brug. Perfekt til opmærkning af mapper, arkiver, USB-nøgler og inventar.

Specifikationer

display:LCD-display med baggrundsbelysning
tape_type:TZe og HSe krympeflex-tape
inkluderet:Håndledsrem, USB-kabel, CD-ROM, starttape
tape_bredde:3,5-24 mm TZe-tape
tilslutning:USB til PC/Mac
kompatibilitet:Windows og Mac
automatisk_kniv:Ja
print_hastighed:Op til 30 mm/sek
strømforsyning:Batteri eller AC-adapter

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvilke tape-bredder kan printeren bruge?

Brother PT-H500 kan bruge TZe-tape i bredder fra 3,5 mm til 24 mm samt HSe krympeflex-tape.

Kan printeren tilsluttes til computer?

Ja, printeren har USB-tilslutning og fungerer med både Windows og Mac. Du kan tilføje billeder, rammer og stregkoder via computer.

Er TZe-tapen holdbar?

Ja, TZe-tapen er testet til det ekstreme og holder til både indendørs og udendørs brug med ekstrem holdbarhed.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother PT-H500 labelprinter 3,5-24 mm tape med automatisk kniv

PriceData har fulgt prisen på Brother PT-H500 labelprinter 3,5-24 mm tape med automatisk kniv i 143 dage. Laveste pris i perioden er 695 kr (registreret d. 13. januar 2026), højeste er 749 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 717 kr.

Den nuværende pris på 697 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Brother PT-H500 labelprinter 3,5-24 mm tape med automatisk kniv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Brother PT-H500 labelprinter 3,5-24 mm tape med automatisk kniv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026697 kr4 kr (1%)
28. maj 2026701 kr8 kr (1%)
26. apr. 2026709 kr1 kr (0%)
23. apr. 2026710 kr1 kr (0%)
22. apr. 2026711 kr1 kr (0%)
18. apr. 2026712 kr1 kr (0%)
15. apr. 2026713 kr1 kr (0%)
13. apr. 2026714 kr1 kr (0%)
11. apr. 2026715 kr1 kr (0%)
9. apr. 2026716 kr13 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret