Gå til hovedindhold

Brother LT-6500 - Mediebakke / føder - 520 ark

Pris fra 1.428 krtil 1.774,49 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 346,49 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 987 kr 12. mar.

Sammenlign priser på Brother LT-6500 - Mediebakke / føder - 520 ark og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1428 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brother LT Mediebakke / føder 520ark
1.428 kr
Til butik
Brother LT Mediebakke / føder 520ark billede

Produktinformation

Brother LT-6500 - Mediebakke / føder - 520 ark - for Brother DCP-L5502, L5602, L5652, HL-L5100, L5200, MFC-L5700, L5750, L5902, L6702, L6800

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Artikel nr.: LT6500
EAN: 4977766755528
Varenr.: 990146262
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother LT6500
1.428 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother LT-6500 - Mediebakke / føder - 520 ark
1.455 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Brother LT Mediebakke / føder 520ark
1.749 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Papirskuffe Brother Lt-6500
-3%1.774,49 kr
Før 1.833,54 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother LT-6500 - Mediebakke / føder - 520 ark koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother LT-6500 - Mediebakke / føder - 520 ark koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.428 kr1.428 krKøb
2Proshop DK1.428 kr1.428 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.455 kr1.455 krKøb
4Ultrashop1.749 kr1.749 krKøb
5Hertels Boresko1.774,49 kr1.774,49 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother LT-6500 - Mediebakke / føder - 520 ark

PriceData har fulgt prisen på Brother LT-6500 - Mediebakke / føder - 520 ark i 182 dage. Laveste pris i perioden er 971 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 1.428 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.084 kr.

Den nuværende pris på 1.428 kr er 32% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 68 prisændringer for Brother LT-6500 - Mediebakke / føder - 520 ark. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 68 prisændringer for Brother LT-6500 - Mediebakke / føder - 520 ark de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.428 kr64 kr (5%)
24. maj 20261.364 kr29 kr (2%)
23. maj 20261.335 kr4 kr (0%)
22. maj 20261.339 kr25 kr (2%)
18. maj 20261.364 kr18 kr (1%)
17. maj 20261.346 kr9 kr (1%)
16. maj 20261.355 kr9 kr (1%)
15. maj 20261.364 kr9 kr (1%)
14. maj 20261.373 kr1 kr (0%)
13. maj 20261.374 kr17 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret