Gå til hovedindhold

Brother LC521 Value Pack - 4 pakker - sort, gul, cyan, magenta - original - hængekasse - blækpatron - for Brother DCP-J1260W, DCP-J1310DW, DCP-J1313DW, DCP-J1460DW

BrotherTonere og inkjetpatronerEAN: 4977766842150
Pris fra 464 krtil 744 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 280 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 449 kr 28. apr.

Sammenlign priser på Brother LC521 Value Pack - 4 pakker - sort, gul, cyan, magenta - original - hængekasse - blækpatron - for Brother DCP-J1260W, DCP-J1310DW, DCP-J1313DW, DCP-J1460DW og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 464 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother LC521 Value Pack - 4 pakker - sort, gul, cyan, magenta - original - hængekasse - blækpatron - for Brother DCP-J1260W, DCP-J1310DW, DCP-J1313DW, DCP-J1460DW
464 kr
Til butik
Brother LC521 Value Pack - 4 pakker - sort, gul, cyan, magenta - original - hængekasse - blækpatron - for Brother DCP-J1260W, DCP-J1310DW, DCP-J1313DW, DCP-J1460DW billede

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Blæk
Farve: 1
Artikel nr.: LC521VAL
EAN: 4977766842150
Varenr.: 24353157
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother LC521 Value Pack - 4-pack - black yellow cyan magenta - original - ink cartridge
464 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brother LC521 Value Pack Sort Gul Cyan Magenta 500 sider Blæk
465 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Brother LC521 Value Pack Sort Gul Cyan Magenta 500 sider Blæk
559 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Blækpatron Brother LC521VAL Sampak
632,16 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Brother LC521VAL originalt blækpatron-sæt (værdi-pakke)
639 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Brother Brother LC-521 Blækpatron Multipack C/M/Y/K LC521VAL Modsvarer: N/A
-3%655,5 kr
Før 676 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brother LC521VAL originalt blækpatron-sæt (værdi-pakke)
659 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brother Blækpatron Pakke (cyan/magenta/gul/sort) 521val 4x500 Sider
744 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother LC521 Value Pack - 4 pakker - sort, gul, cyan, magenta - original - hængekasse - blækpatron - for Brother DCP-J1260W, DCP-J1310DW, DCP-J1313DW, DCP-J1460DW koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother LC521 Value Pack - 4 pakker - sort, gul, cyan, magenta - original - hængekasse - blækpatron - for Brother DCP-J1260W, DCP-J1310DW, DCP-J1313DW, DCP-J1460DW koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK464 kr503 krKøb
2Proshop DK464 kr503 krKøb
3CompuMail DK465 kr465 krKøb
4Ultrashop559 kr559 krKøb
5RedOffice Konpap632,16 kr632,16 krKøb
6Boligcenter DK639 kr639 krKøb
7InkClub DK655,5 kr655,5 krKøb
8Vivas DK659 kr738 krKøb
9Dustin DK744 kr830,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother LC521 Value Pack - 4 pakker - sort, gul, cyan, magenta - original - hængekasse - blækpatron - for Brother DCP-J1260W, DCP-J1310DW, DCP-J1313DW, DCP-J1460DW

PriceData har fulgt prisen på Brother LC521 Value Pack - 4 pakker - sort, gul, cyan, magenta - original - hængekasse - blækpatron - for Brother DCP-J1260W, DCP-J1310DW, DCP-J1313DW, DCP-J1460DW i 114 dage. Laveste pris i perioden er 449 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 482 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 461 kr.

Den nuværende pris på 464 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Brother LC521 Value Pack - 4 pakker - sort, gul, cyan, magenta - original - hængekasse - blækpatron - for Brother DCP-J1260W, DCP-J1310DW, DCP-J1313DW, DCP-J1460DW. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Brother LC521 Value Pack - 4 pakker - sort, gul, cyan, magenta - original - hængekasse - blækpatron - for Brother DCP-J1260W, DCP-J1310DW, DCP-J1313DW, DCP-J1460DW de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026464 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026465 kr16 kr (4%)
28. apr. 2026449 kr1 kr (0%)
26. apr. 2026450 kr15 kr (3%)
8. apr. 2026465 kr14 kr (3%)
23. mar. 2026451 kr14 kr (3%)
19. feb. 2026465 kr3 kr (1%)
14. feb. 2026462 kr3 kr (1%)
11. feb. 2026459 kr23 kr (5%)
10. feb. 2026482 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret