Gå til hovedindhold

Brother LC426Y gul blækpatron 1.500 sider - LC426Y - original

BrotherTonere og inkjetpatronerEAN: 4977766809504
Pris fra 143 krtil 269 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 126 kr (47% besparelse)

Sammenlign priser på Brother LC426Y gul blækpatron 1.500 sider - LC426Y - original og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 143 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Brother LC426Y Gul Original
143 kr
Til butik
Brother LC426Y Gul Original billede

Produktinformation

Brother LC426Y Gul Original Brother blæk.Farve: Gul Printerpatron.Antal sider: Op til 1.500 sider ved 5% dækning*Model: LC426Y, LC426 Brother LC426 kan bruges i f.eks.: Brother MFC J 4340DW, Brother MFC J 4540DW og Brother MFC J 4540DWXL.

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Brother MFC J 4340 DW
EAN: 4977766809504
Varenr.: LC426Y
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother LC426Y - High Yield - Yellow Ink
151 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brother LC 426Y Gul 1500 sider Blæk
159 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Blækpatron Brother LC426 gul
171 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatron Brother LC426Y gul - højtydende 1.500 sider
179 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Brother Blæk LC426Y LC-426 Gul
-20%184 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Brother Blækpatron gul 1.500 sider LC-426Y Modsvarer: N/A
186 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron Brother LC426Y gul - højtydende 1.500 sider
199 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Brother LC 426Y Gul 1500 sider Blæk
219 kr
Til butik
Gå til Offi
TrustScore 4 ud af 53,7
Brother LC426Y gul blækpatron 1.500 sider - LC426Y - original
219 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brother Blæk Gul 1,5k Lc-426y
269 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother LC426Y gul blækpatron 1.500 sider - LC426Y - original koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother LC426Y gul blækpatron 1.500 sider - LC426Y - original koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Tonerland.dk143 kr143 krKøb
2Proshop DK151 kr190 krKøb
3CompuMail DK159 kr159 krKøb
4RedOffice Konpap171 kr171 krKøb
5Boligcenter DK179 kr179 krKøb
6Teknikproffset DK184 kr233 krKøb
7InkClub DK186 kr186 krKøb
8Vivas DK199 kr268 krKøb
9Ultrashop219 kr219 krKøb
10Offi219 kr219 krKøb
11Dustin DK269 kr355,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother LC426Y gul blækpatron 1.500 sider - LC426Y - original

PriceData har fulgt prisen på Brother LC426Y gul blækpatron 1.500 sider - LC426Y - original i 176 dage. Laveste pris i perioden er 143 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 155 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 147 kr.

Den nuværende pris på 143 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Brother LC426Y gul blækpatron 1.500 sider - LC426Y - original. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Brother LC426Y gul blækpatron 1.500 sider - LC426Y - original de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. feb. 2026143 kr12 kr (8%)
6. feb. 2026155 kr12 kr (8%)
23. dec. 2025143 kr5 kr (3%)
22. dec. 2025148 kr5 kr (3%)
10. dec. 2025143 kr5 kr (3%)
9. dec. 2025148 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret