Gå til hovedindhold

Brother LC-123Y bläckpatroner 1 styck Original Hög (XL) avkastning Gul

BrotherTonere og inkjetpatronerEAN: 4977766713924
Pris fra 112 krtil 194 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 82 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 100 kr 13. apr.

Sammenlign priser på Brother LC-123Y bläckpatroner 1 styck Original Hög (XL) avkastning Gul og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 112 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Brother LC123Y Gul Blækpatron Original
112 kr
Til butik
Brother LC123Y Gul Blækpatron Original billede

Produktinformation

Brother LC123Y Gul Blækpatron Original Brother Gul Blækpatron (LC123Y) Oemnr. : LC123YAntal sider : Op til 600 v. 5% dækning.Farve : Gul - YellowType : Original Brother LC123 gul printerpatron.

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Brother MFC J 6520 DW
EAN: 4977766713924
Varenr.: LC123Y
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother LC123Y / LC 123Y Yellow Ink - Blækpatron Gul
116 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brother LC 123Y Gul 600 sider Blæk
122 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Brother LC123Y Blækpatron Gul
139 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Brother LC-123Y bläckpatroner 1 styck Original Hög (XL) avkastning Gul
-35%143 kr
Før 219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatron Brother LC123Y gul - 600 sider
149 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Brother LC 123Y Gul 600 sider Blæk
159 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Brother Blæk Lc123y gul, 600 Sider
162,85 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron Brother LC123Y gul - 600 sider
169 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Blækpatron Brother LC123Y Gul
-8%182,15 kr
Før 198,19 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Brother Brother LC-123 Blækpatron gul LC123Y Modsvarer: N/A
186 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brother Blæk Gul Lc123y - Mfc-j4510dw
194 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother LC-123Y bläckpatroner 1 styck Original Hög (XL) avkastning Gul koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother LC-123Y bläckpatroner 1 styck Original Hög (XL) avkastning Gul koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Tonerland.dk112 kr112 krKøb
2Proshop DK116 kr155 krKøb
3CompuMail DK122 kr122 krKøb
4Av-Cables DK139 kr139 krKøb
5Teknikproffset DK143 kr192 krKøb
6Boligcenter DK149 kr149 krKøb
7Ultrashop159 kr159 krKøb
8Hertels Boresko162,85 kr162,85 krKøb
9Vivas DK169 kr238 krKøb
10RedOffice Konpap182,15 kr182,15 krKøb
11InkClub DK186 kr186 krKøb
12Dustin DK194 kr280,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother LC-123Y bläckpatroner 1 styck Original Hög (XL) avkastning Gul

PriceData har fulgt prisen på Brother LC-123Y bläckpatroner 1 styck Original Hög (XL) avkastning Gul i 177 dage. Laveste pris i perioden er 100 kr (registreret d. 13. april 2026), højeste er 114 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 108 kr.

Den nuværende pris på 112 kr er 4% over normalprisen. Der er registreret 13 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Brother LC-123Y bläckpatroner 1 styck Original Hög (XL) avkastning Gul. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Brother LC-123Y bläckpatroner 1 styck Original Hög (XL) avkastning Gul de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. apr. 2026112 kr12 kr (12%)
13. apr. 2026100 kr1 kr (1%)
10. apr. 2026101 kr1 kr (1%)
9. apr. 2026102 kr1 kr (1%)
8. apr. 2026103 kr1 kr (1%)
7. apr. 2026104 kr1 kr (1%)
6. apr. 2026105 kr1 kr (1%)
5. apr. 2026106 kr1 kr (1%)
4. apr. 2026107 kr1 kr (1%)
3. apr. 2026108 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret