Gå til hovedindhold

Brother LC-980C bläckpatroner 1 styck Original Cyan

BrotherTonere og inkjetpatronerEAN: 4977766659598
Pris fra 74 krtil 131 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 57 kr (44% besparelse)

Sammenlign priser på Brother LC-980C bläckpatroner 1 styck Original Cyan og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 74 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Brother LC980C Cyan Blækpatron Original
74 kr
Til butik
Brother LC980C Cyan Blækpatron Original billede

Produktinformation

Brother LC980C Cyan Blækpatron Original Brother Farve : Blå - Cyan Blækpatron Model : LC980C printerpatron

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Brother DCP 365CN
EAN: 4977766659598
Varenr.: LC980C
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother LC980C Ink (LC980C) - Blækpatron Cyan
77 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brother LC 980C Cyan 260 sider Blæk
84 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Brother Blæk Lc980c Cyan, 260 Sider
104,59 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Brother LC-980C bläckpatroner 1 styck Original Cyan
-15%110 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Brother Blækpatron cyan LC980C Modsvarer: N/A
110 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Brother LC 980C Cyan 260 sider Blæk
119 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brother Blæk Cyan Lc980c - Dcp-145c
-0%131 kr
Før 131,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother LC-980C bläckpatroner 1 styck Original Cyan koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother LC-980C bläckpatroner 1 styck Original Cyan koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Tonerland.dk74 kr74 krKøb
2Proshop DK77 kr116 krKøb
3CompuMail DK84 kr84 krKøb
4Hertels Boresko104,59 kr104,59 krKøb
5Teknikproffset DK110 kr159 krKøb
6InkClub DK110 kr110 krKøb
7Ultrashop119 kr119 krKøb
8Dustin DK131 kr217,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother LC-980C bläckpatroner 1 styck Original Cyan

PriceData har fulgt prisen på Brother LC-980C bläckpatroner 1 styck Original Cyan i 175 dage. Laveste pris i perioden er 74 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 80 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 76 kr.

Den nuværende pris på 74 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Brother LC-980C bläckpatroner 1 styck Original Cyan. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Brother LC-980C bläckpatroner 1 styck Original Cyan de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. feb. 202674 kr6 kr (8%)
6. feb. 202680 kr6 kr (8%)
23. dec. 202574 kr2 kr (3%)
22. dec. 202576 kr2 kr (3%)
10. dec. 202574 kr2 kr (3%)
9. dec. 202576 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret