Gå til hovedindhold

Brother HSe-621E Varmekrymperørtape (0,9 cm x 1,5m) 1kassette(r)

BrotherPapirvarerEAN: 4977766822909
Pris fra 195 krtil 256 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 61 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 192 kr 2. maj

Sammenlign priser på Brother HSe-621E Varmekrymperørtape (0,9 cm x 1,5m) 1kassette(r) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 195 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brother HSe-621E Varmekrymperørtape (0,9 cm x 1,5m) 1kassette(r)
195 kr
Til butik
Brother HSe-621E Varmekrymperørtape (0,9 cm x 1,5m) 1kassette(r) billede

Produktinformation

Brother HSe-621E - Sort på gul - Rulle (0,9 cm x 1,5m) 1 kassette(r) hængekasse - varmekrymperørtape - for P-Touch PT-D800W, PT-E550WVP

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Artikel nr.: HSE621E
EAN: 4977766822909
Varenr.: 1000903430
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother HSe-221E - sort på gul krympeflextape – 9 mm
217 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brother Tape Krympeslange 9mm Hse-621e Sort/gul
-0%256 kr
Før 256,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Brother Tape Krympeslange 9mm Hse-621e Sort/gul billede

Produktinformation

Krympeslange sikrer kabler og giver holdbar isolation og trækaflastning Høj kontrast sort på gul forbedrer identifikation af kabler og paneler 9 mm bredde og 1,5 m længde giver nok tape til flere etiketter Klassificeret til 600 V, 125 °C, egner sig til kabler på 1,6-5,4 mm til robust brug i felten Kompatibel med Brother etiketprintere, printer tydelig sort tekst...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Forbrugsstoffer
Artikel nr.: HSE621E
EAN: 4977766822909
Varenr.: 5011318684

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother HSe-621E Varmekrymperørtape (0,9 cm x 1,5m) 1kassette(r) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother HSe-621E Varmekrymperørtape (0,9 cm x 1,5m) 1kassette(r) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK195 kr195 krKøb
2CS MEGASTORE DK217 kr256 krKøb
3Dustin DK256 kr342,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother HSe-621E Varmekrymperørtape (0,9 cm x 1,5m) 1kassette(r)

PriceData har fulgt prisen på Brother HSe-621E Varmekrymperørtape (0,9 cm x 1,5m) 1kassette(r) i 139 dage. Laveste pris i perioden er 192 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 218 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 199 kr.

Den nuværende pris på 195 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Brother HSe-621E Varmekrymperørtape (0,9 cm x 1,5m) 1kassette(r). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Brother HSe-621E Varmekrymperørtape (0,9 cm x 1,5m) 1kassette(r) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026195 kr3 kr (2%)
2. maj 2026192 kr3 kr (2%)
1. maj 2026195 kr1 kr (1%)
18. apr. 2026194 kr1 kr (1%)
9. apr. 2026195 kr1 kr (1%)
2. mar. 2026194 kr1 kr (1%)
25. jan. 2026193 kr25 kr (11%)
17. jan. 2026218 kr2 kr (1%)
16. jan. 2026216 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret