Gå til hovedindhold

Brother HSe-211E - Sort på hvid - Rulle (0,52 cm x 1,5 m) 1 kassette(r) hængekasse - varmekrymperørtape - for P-Touch PT-D800W, PT-E550WVP

BrotherPapirvarerEAN: 4977766822718
Pris fra 169 krtil 230 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 61 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 158 kr 13. maj

Sammenlign priser på Brother HSe-211E - Sort på hvid - Rulle (0,52 cm x 1,5 m) 1 kassette(r) hængekasse - varmekrymperørtape - for P-Touch PT-D800W, PT-E550WVP og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 169 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother HSe-211E - Sort på hvid - Rulle (0,52 cm x 1,5 m) 1 kassette(r) hængekasse - varmekrymperørtape - for P-Touch PT-D800W, PT-E550WVP
169 kr
Til butik
Brother HSe-211E - Sort på hvid - Rulle (0,52 cm x 1,5 m) 1 kassette(r) hængekasse - varmekrymperørtape - for P-Touch PT-D800W, PT-E550WVP billede

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Labels og Etiketter
Farve: 1
Artikel nr.: HSE211E
EAN: 4977766822718
Varenr.: 9377869
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brother HSe-211E Varmekrymperørtape (0,52 cm x 1,5 m) 1kassette(r)
177 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brother Tape Krympeslange 5,2mm Hse-211e Sort/hvid
224 kr
Til butik
Brother Tape Krympeslange 5,2mm Hse-211e Sort/hvid billede

Produktinformation

Krympeslange strammes om kabler efter opvarmning, uden lim. 5,2 mm slange passer til små kabler og krymper til cirka halv bredde. Sort skrift på hvid baggrund giver høj kontrast og letlæselige ID-mærker. 1,5 m kassette fungerer med Brother labelprintere til hurtig mærkning på stedet.

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Forbrugsstoffer
Artikel nr.: HSE211E
EAN: 4977766822718
Varenr.: 5011318630
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
5,2MM SORT TEKST PÅ HVID KRYMPEFLEX
227,5 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Brother HSe-211E Varmekrymperørtape (0,52 cm x 1,5 m) 1kassette(r)
229 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Brother HSe-211E, sort tekst på hvid baggrund, bredde 5,2 mm
230 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother HSe-211E - Sort på hvid - Rulle (0,52 cm x 1,5 m) 1 kassette(r) hængekasse - varmekrymperørtape - for P-Touch PT-D800W, PT-E550WVP koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother HSe-211E - Sort på hvid - Rulle (0,52 cm x 1,5 m) 1 kassette(r) hængekasse - varmekrymperørtape - for P-Touch PT-D800W, PT-E550WVP koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK169 kr208 krKøb
2CompuMail DK177 kr177 krKøb
3Dustin DK224 kr310,25 krKøb
4EL-GROSSISTEN227,5 kr227,5 krKøb
5Ultrashop229 kr229 krKøb
6Teknikproffset DK230 kr279 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother HSe-211E - Sort på hvid - Rulle (0,52 cm x 1,5 m) 1 kassette(r) hængekasse - varmekrymperørtape - for P-Touch PT-D800W, PT-E550WVP

PriceData har fulgt prisen på Brother HSe-211E - Sort på hvid - Rulle (0,52 cm x 1,5 m) 1 kassette(r) hængekasse - varmekrymperørtape - for P-Touch PT-D800W, PT-E550WVP i 172 dage. Laveste pris i perioden er 158 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 178 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 173 kr.

Den nuværende pris på 169 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Brother HSe-211E - Sort på hvid - Rulle (0,52 cm x 1,5 m) 1 kassette(r) hængekasse - varmekrymperørtape - for P-Touch PT-D800W, PT-E550WVP. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Brother HSe-211E - Sort på hvid - Rulle (0,52 cm x 1,5 m) 1 kassette(r) hængekasse - varmekrymperørtape - for P-Touch PT-D800W, PT-E550WVP de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. jun. 2026169 kr8 kr (5%)
3. jun. 2026177 kr8 kr (5%)
29. maj 2026169 kr8 kr (5%)
28. maj 2026177 kr8 kr (5%)
27. maj 2026169 kr8 kr (5%)
26. maj 2026177 kr8 kr (5%)
23. maj 2026169 kr8 kr (5%)
22. maj 2026177 kr8 kr (5%)
20. maj 2026169 kr8 kr (5%)
18. maj 2026177 kr8 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret