Gå til hovedindhold

Brother DK44605 - Aftageligt klæbemiddel - gul - Rulle (6,2 cm x 30,5 m) 1 rulle(r) etiketter - for Brother QL-1050, 1060, 500, 550, 560, 570, 580, 650, 700, 710, 720

BrotherAdresseetiketterEAN: 4977766635158
Pris fra 152 krtil 289,69 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 137,69 kr (48% besparelse)

Sammenlign priser på Brother DK44605 - Aftageligt klæbemiddel - gul - Rulle (6,2 cm x 30,5 m) 1 rulle(r) etiketter - for Brother QL-1050, 1060, 500, 550, 560, 570, 580, 650, 700, 710, 720 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 152 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Brother DK-44605 DK-rulle / 62mm. / Gul papirtape
152 kr
Til butik
Brother DK-44605 DK-rulle / 62mm. / Gul papirtape billede

Produktinformation

Brother DK-44605 DK-rulle / 62mm / Gul papirtape Brother DK-rulle 62mm Gul papirtape 30,48 meter Aftagelig

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Brother QL-700
EAN: 4977766635158
Varenr.: DK44605
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brother DK44605 Etiketter (6,2 cm x 30,5 m) 1rulle(r)
167 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother DK44605 - Aftageligt klæbemiddel - gul - Rulle (6,2 cm x 30,5 m) 1 rulle(r) etiketter - for Brother QL-1050, 1060, 500, 550, 560, 570, 580, 650, 700, 710, 720
186 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brother Etiketter Kontinuerligt Papir 62 Mm 30,5 M Gul
-0%211 kr
Før 211,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Brother Tape DK44605 62mm Sort på Gul
-6%215 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Brother papirtape 62 mm aft.
-8%275,25 kr
Før 299,54 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Label Brother Dk44605 62mm x30,48 Meter gul Aftagelig
289,69 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother DK44605 - Aftageligt klæbemiddel - gul - Rulle (6,2 cm x 30,5 m) 1 rulle(r) etiketter - for Brother QL-1050, 1060, 500, 550, 560, 570, 580, 650, 700, 710, 720 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother DK44605 - Aftageligt klæbemiddel - gul - Rulle (6,2 cm x 30,5 m) 1 rulle(r) etiketter - for Brother QL-1050, 1060, 500, 550, 560, 570, 580, 650, 700, 710, 720 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Tonerland.dk152 kr152 krKøb
2CompuMail DK167 kr167 krKøb
3CS MEGASTORE DK186 kr225 krKøb
4Dustin DK211 kr297,25 krKøb
5Teknikproffset DK215 kr264 krKøb
6RedOffice Konpap275,25 kr275,25 krKøb
7Hertels Boresko289,69 kr289,69 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother DK44605 - Aftageligt klæbemiddel - gul - Rulle (6,2 cm x 30,5 m) 1 rulle(r) etiketter - for Brother QL-1050, 1060, 500, 550, 560, 570, 580, 650, 700, 710, 720

PriceData har fulgt prisen på Brother DK44605 - Aftageligt klæbemiddel - gul - Rulle (6,2 cm x 30,5 m) 1 rulle(r) etiketter - for Brother QL-1050, 1060, 500, 550, 560, 570, 580, 650, 700, 710, 720 i 174 dage. Laveste pris i perioden er 150 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 157 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 152 kr.

Den nuværende pris på 152 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Brother DK44605 - Aftageligt klæbemiddel - gul - Rulle (6,2 cm x 30,5 m) 1 rulle(r) etiketter - for Brother QL-1050, 1060, 500, 550, 560, 570, 580, 650, 700, 710, 720. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Brother DK44605 - Aftageligt klæbemiddel - gul - Rulle (6,2 cm x 30,5 m) 1 rulle(r) etiketter - for Brother QL-1050, 1060, 500, 550, 560, 570, 580, 650, 700, 710, 720 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. feb. 2026152 kr5 kr (3%)
6. feb. 2026157 kr5 kr (3%)
19. jan. 2026152 kr2 kr (1%)
28. dec. 2025150 kr2 kr (1%)
23. dec. 2025152 kr1 kr (1%)
22. dec. 2025153 kr3 kr (2%)
21. dec. 2025150 kr2 kr (1%)
19. dec. 2025152 kr2 kr (1%)
17. dec. 2025150 kr2 kr (1%)
15. dec. 2025152 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret