Gå til hovedindhold

Brother DK22251 - Sort/rød på hvid - Rulle (6,2 cm x 15,24 m) 1 rulle(r) mærkater fortløbende papir

BrotherAdresseetiketterEAN: 4977766766746
Pris fra 135 krtil 300,58 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 165,58 kr (55% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 133 kr 17. maj

Sammenlign priser på Brother DK22251 - Sort/rød på hvid - Rulle (6,2 cm x 15,24 m) 1 rulle(r) mærkater fortløbende papir og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 135 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother DK22251 - Sort/rød på hvid - Rulle (6,2 cm x 15,24 m) 1 rulle(r) mærkater fortløbende papir
135 kr
Til butik
Brother DK22251 - Sort/rød på hvid - Rulle (6,2 cm x 15,24 m) 1 rulle(r) mærkater fortløbende papir billede

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Etiketter og Tape
Farve: 1
Artikel nr.: DK22251
EAN: 4977766766746
Varenr.: 3270494
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother DK22251 Continuous Paper Roll 62mm x 15.24m
147 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Brother DK-22251 Continous White Label
154 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brother DK 22251 Mærkater fortløbende papir (6,2 cm x 15,24 m) 1rulle(r)
155 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Brother DK22251 Print labels
169 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Brother DK-22251 etikett-tejp Svart och rött på vitt
-15%170 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Etiketrulle Brother DK-22251 - fortløbende papir, 62 mm x 15,24 m, sort/rød på hvid
179 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Brother DK 22251 Mærkater fortløbende papir (6,2 cm x 15,24 m) 1rulle(r)
199 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Etiketrulle Brother DK-22251 - fortløbende papir, 62 mm x 15,24 m, sort/rød på hvid
199 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brother Papir Hvidt Løbende Længde Til Sort/rød Tekst 62mm 15,24 M
-0%211 kr
Før 211,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Label Brother Dk22251 62mm x 15,24 Meter Sort/rød Papir
-6%289,69 kr
Før 307,19 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Brother Tape i endeløs bane (papir)
300,58 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother DK22251 - Sort/rød på hvid - Rulle (6,2 cm x 15,24 m) 1 rulle(r) mærkater fortløbende papir koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother DK22251 - Sort/rød på hvid - Rulle (6,2 cm x 15,24 m) 1 rulle(r) mærkater fortløbende papir koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK135 kr174 krKøb
2Proshop DK147 kr186 krKøb
3Tonerland.dk154 kr154 krKøb
4CompuMail DK155 kr155 krKøb
5Komplett DK169 kr169 krKøb
6Teknikproffset DK170 kr219 krKøb
7Boligcenter DK179 kr179 krKøb
8Ultrashop199 kr199 krKøb
9Vivas DK199 kr268 krKøb
10Dustin DK211 kr297,25 krKøb
11Hertels Boresko289,69 kr289,69 krKøb
12RedOffice Konpap300,58 kr300,58 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother DK22251 - Sort/rød på hvid - Rulle (6,2 cm x 15,24 m) 1 rulle(r) mærkater fortløbende papir

PriceData har fulgt prisen på Brother DK22251 - Sort/rød på hvid - Rulle (6,2 cm x 15,24 m) 1 rulle(r) mærkater fortløbende papir i 170 dage. Laveste pris i perioden er 133 kr (registreret d. 17. maj 2026), højeste er 154 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 144 kr.

Den nuværende pris på 135 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Brother DK22251 - Sort/rød på hvid - Rulle (6,2 cm x 15,24 m) 1 rulle(r) mærkater fortløbende papir. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Brother DK22251 - Sort/rød på hvid - Rulle (6,2 cm x 15,24 m) 1 rulle(r) mærkater fortløbende papir de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026135 kr2 kr (2%)
17. maj 2026133 kr2 kr (1%)
6. maj 2026135 kr11 kr (8%)
5. maj 2026146 kr11 kr (8%)
1. maj 2026135 kr13 kr (9%)
17. apr. 2026148 kr6 kr (4%)
9. apr. 2026154 kr6 kr (4%)
25. mar. 2026148 kr2 kr (1%)
24. mar. 2026146 kr2 kr (1%)
20. mar. 2026148 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret