Gå til hovedindhold

Brother Blækpatron sort, 300 sider LC1220BK Modsvarer: N/A

BrotherTonere og inkjetpatronerEAN: 4977766696357
Pris fra 134 krtil 244 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 110 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 124 kr 13. mar.

Sammenlign priser på Brother Blækpatron sort, 300 sider LC1220BK Modsvarer: N/A og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 134 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Brother LC1220BK Sort Blækpatron Original
134 kr
Til butik
Brother LC1220BK Sort Blækpatron Original billede

Produktinformation

Brother LC1220BK Sort Blækpatron Original Brother Sort Blækpatron (LC1220BK) LC1220

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Brother DCP J 725DW
EAN: 4977766696357
Varenr.: LC1220BK
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother LC1220BK - Black
145 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brother LC 1220BK Sort 300 sider Blæk
162 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Brother Blækpatron sort, 300 sider LC1220BK Modsvarer: N/A
196 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Brother Blæk LC1220BK LC-1220 Sort
-4%201 kr
Før 209 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Brother Blæk LC1220BK Black
215,71 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Brother LC 1220BK Sort 300 sider Blæk
219 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brother Blæk Sort Lc1220bk - Dcp-j925dw
244 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother Blækpatron sort, 300 sider LC1220BK Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother Blækpatron sort, 300 sider LC1220BK Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Tonerland.dk134 kr134 krKøb
2Proshop DK145 kr184 krKøb
3CompuMail DK162 kr162 krKøb
4InkClub DK196 kr196 krKøb
5Teknikproffset DK201 kr250 krKøb
6RedOffice Konpap215,71 kr215,71 krKøb
7Ultrashop219 kr219 krKøb
8Dustin DK244 kr330,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother Blækpatron sort, 300 sider LC1220BK Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Brother Blækpatron sort, 300 sider LC1220BK Modsvarer: N/A i 175 dage. Laveste pris i perioden er 124 kr (registreret d. 13. marts 2026), højeste er 141 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 134 kr.

Den nuværende pris på 134 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 4 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Brother Blækpatron sort, 300 sider LC1220BK Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Brother Blækpatron sort, 300 sider LC1220BK Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. apr. 2026134 kr10 kr (8%)
13. mar. 2026124 kr10 kr (7%)
7. feb. 2026134 kr7 kr (5%)
6. feb. 2026141 kr7 kr (5%)
23. dec. 2025134 kr2 kr (1%)
22. dec. 2025136 kr2 kr (1%)
10. dec. 2025134 kr2 kr (1%)
9. dec. 2025136 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret