Gå til hovedindhold

Brother Blækpatron Value Pack Incl BK/C/M/Y High Capacity LC3219XLVALDR Modsvarer: N/A

BrotherTonere og inkjetpatronerHøjkapacitetspatronerHjemme- og kontorprintEAN: 4977766767026

Brother LC3219XL Value Pack med 4 originale blækpatroner i sort, cyan, magenta og gul. Højkapacitetspatroner til professionel printkvalitet. Læs mere

Pris fra 429 krtil 1.306 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 877 kr (67% besparelse)

Sammenlign priser på Brother Blækpatron Value Pack Incl BK/C/M/Y High Capacity LC3219XLVALDR Modsvarer: N/A og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 429 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Brother LC3217VALDR Value Pack Original
429 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother LC 3219XL Value Pack (Yellow Black Magenta Cyan)
823 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brother LC 3219XL Value Pack Sort Gul Cyan Magenta Blæk
879 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatroner Brother LC3219XL værdi-pakke - sort, cyan, magenta, gul
939 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatroner Brother LC3219XL værdi-pakke - sort, cyan, magenta, gul
959 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Brother LC-3219XLVALDR bläckpatroner Original Fotosvart, Fotocyan, Fotomagenta,
985 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Brother Blækpatron Value Pack Incl BK/C/M/Y High Capacity LC3219XLVALDR Modsvarer: N/A
-3%1.027,5 kr
Før 1.059,6 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Brother LC 3219XL Value Pack Sort Gul Cyan Magenta Blæk
1.039 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Brother Blæk Lc3219xl Cmyk
1.150,19 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brother Blæk Multipak Xl (bk/c/m/y) - Mfc-j5330/mfc-j6930
-0%1.306 kr
Før 1.306,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother Blækpatron Value Pack Incl BK/C/M/Y High Capacity LC3219XLVALDR Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother Blækpatron Value Pack Incl BK/C/M/Y High Capacity LC3219XLVALDR Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Tonerland.dk429 kr429 krKøb
2Proshop DK823 kr862 krKøb
3CompuMail DK879 kr879 krKøb
4Boligcenter DK939 kr939 krKøb
5Vivas DK959 kr1.028 krKøb
6Teknikproffset DK985 kr1.034 krKøb
7InkClub DK1.027,5 kr1.027,5 krKøb
8Ultrashop1.039 kr1.039 krKøb
9Hertels Boresko1.150,19 kr1.150,19 krKøb
10Dustin DK1.306 kr1.392,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Brother LC3219XL Value Pack

Brother

Brother LC3219XL Value Pack med 4 originale blækpatroner i sort, cyan, magenta og gul. Højkapacitetspatroner til professionel printkvalitet.

• brother blæk
• lc3219xl
• value pack
• sampak
• mfc printer
• originale patroner
• højkapacitet
• Hjemme- og kontorprint
• Højkapacitetspatroner

Beskrivelse

Brother LC3219XL Value Pack er en komplet løsning til dit printerbehov med 4 originale blækpatroner. Pakken indeholder 1 sort patron (3000 sider) og 3 farvepatroner cyan, magenta og gul (hver 1500 sider). Alle patroner er designet til Brother MFC-printere og sikrer optimal printkvalitet med skarp tekst og levende farver. De originale patroner garanterer problemfri drift og beskytter din printer mod skade. Perfekt til både hjemme- og kontorbrug.

Specifikationer

type:Blækpatroner
antal:4 stk
vægt:Ca. 200 gram
farver:Sort, Cyan, Magenta, Gul
garanti:2 år
kapacitet_sort:3000 sider
kompatibilitet:MFC-J5330DW, MFC-J5335DW, MFC-J5730DW, MFC-J5930DW, MFC-J6530DW, MFC-J6930DW, MFC-J6935DW
kapacitet_farve:1500 sider hver

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvor mange sider kan jeg printe med denne sampak?

Du kan printe op til 3000 sort-hvide sider og 1500 farvesider pr. patron ved 5% dækning.

Hvilke printere er kompatible?

Pakken passer til Brother MFC-J5330DW, MFC-J5335DW, MFC-J5730DW, MFC-J5930DW, MFC-J6530DW, MFC-J6930DW og MFC-J6935DW.

Er patronerne originale Brother?

Ja, alle 4 patroner er originale Brother LC3219XL med fuld garanti og optimal kvalitet.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother Blækpatron Value Pack Incl BK/C/M/Y High Capacity LC3219XLVALDR Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Brother Blækpatron Value Pack Incl BK/C/M/Y High Capacity LC3219XLVALDR Modsvarer: N/A i 177 dage. Laveste pris i perioden er 429 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 838 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 630 kr.

Den nuværende pris på 429 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Brother Blækpatron Value Pack Incl BK/C/M/Y High Capacity LC3219XLVALDR Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Brother Blækpatron Value Pack Incl BK/C/M/Y High Capacity LC3219XLVALDR Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. feb. 2026429 kr390 kr (48%)
6. feb. 2026819 kr390 kr (91%)
23. dec. 2025429 kr409 kr (49%)
22. dec. 2025838 kr409 kr (95%)
10. dec. 2025429 kr409 kr (49%)
9. dec. 2025838 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret