Gå til hovedindhold

Brother Blækpatron magenta, 1500 sider LC422XLM Modsvarer: N/A

BrotherTonere og inkjetpatronerEAN: 4977766815604
Pris fra 212 krtil 369 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 157 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 168,98 kr 6. mar.

Sammenlign priser på Brother Blækpatron magenta, 1500 sider LC422XLM Modsvarer: N/A og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 212 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Brother LC422XLM Magenta Printerpatron Original
212 kr
Til butik
Brother LC422XLM Magenta Printerpatron Original billede

Produktinformation

Brother LC422XLM Magenta Printerpatron Original Farve: Magenta / Rød Printerpatron.Model: LC422XLM ) lc422xl M, LC-422XLM Type: Original Brother blækpatron.Antal sider: Op til 1500 sider ved 5% dækning* (ISO)Antal blækpatroner: 1 stk. pr. pakke. Brother...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Brother MFC J 5340 DW
EAN: 4977766815604
Varenr.: LC422XLM
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Brother blæk LC422XLM Magenta
219 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother LC 422XLM - Magenta Ink
220 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Brother Blækpatron magenta, 1500 sider LC422XLM Modsvarer: N/A
270 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Brother Blæk LC422XLM LC-422 Magenta
-10%295 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Brother Blæk Lc422xlm Magenta, 1500 Sider
305,06 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Brother Blækpatron LC422XL
353,09 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brother Blæk Magenta Xl 1500 Sider – Mfc-j5340dw
369 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother Blækpatron magenta, 1500 sider LC422XLM Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother Blækpatron magenta, 1500 sider LC422XLM Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Tonerland.dk212 kr212 krKøb
2Komplett DK219 kr219 krKøb
3Proshop DK220 kr259 krKøb
4InkClub DK270 kr270 krKøb
5Teknikproffset DK295 kr374 krKøb
6Hertels Boresko305,06 kr305,06 krKøb
7RedOffice Konpap353,09 kr353,09 krKøb
8Dustin DK369 kr455,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother Blækpatron magenta, 1500 sider LC422XLM Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Brother Blækpatron magenta, 1500 sider LC422XLM Modsvarer: N/A i 170 dage. Laveste pris i perioden er 168,98 kr (registreret d. 6. marts 2026), højeste er 212 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 185 kr.

Den nuværende pris på 212 kr er 15% over normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Brother Blækpatron magenta, 1500 sider LC422XLM Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Brother Blækpatron magenta, 1500 sider LC422XLM Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026212 kr18,8 kr (10%)
13. maj 2026193,2 kr3,46 kr (2%)
1. maj 2026196,66 kr1,01 kr (1%)
18. apr. 2026195,65 kr
15. apr. 2026196,2 kr
2. apr. 2026195,65 kr
1. apr. 2026195,73 kr
30. mar. 2026196,25 kr
28. mar. 2026195,73 kr
25. mar. 2026195,65 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret