Gå til hovedindhold

Broen Ballofix med håndtag nippel/nippel 1/2"

BroenSanitetEAN: 5708537316971
Pris fra 120 krtil 166,25 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 46,25 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 106,91 kr 10. maj

Sammenlign priser på Broen Ballofix med håndtag nippel/nippel 1/2" og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 120 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Broen Ballofix® med håndtag nippel/nippel 1/2
120 kr
Til butik
Broen Ballofix® med håndtag nippel/nippel 1/2 billede

Produktspecifikationer

Mærke: BROEN
Kategori: Kuglehaner
Farve: 1
Artikel nr.: 43100700-226002
EAN: 5708537316971
Varenr.: 1845467
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Broen Ballofix med håndtag nippel/nippel 1/2"
120 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ballofix kuglehane 1/2" nippel/nippel
139 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Broen Ballofix kuglehane nippel/nippel 1/2"
139 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
BALLOFIX 1/2" N/N M/GREB
143,54 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Ballofix 1/2" Nippel/Nippel Med Greb
161,28 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Ballofix 1/2" nippel/nippel med greb
166,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Broen Ballofix med håndtag nippel/nippel 1/2" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Broen Ballofix med håndtag nippel/nippel 1/2" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK120 kr159 krKøb
2Proshop DK120 kr159 krKøb
3BilligVVS DK139 kr139 krKøb
4CompletVVS139 kr139 krKøb
5EL-GROSSISTEN143,54 kr143,54 krKøb
6Billigelogvvs.dk161,28 kr161,28 krKøb
7MaintainIt166,25 kr166,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Broen Ballofix med håndtag nippel/nippel 1/2"

PriceData har fulgt prisen på Broen Ballofix med håndtag nippel/nippel 1/2" i 166 dage. Laveste pris i perioden er 106,91 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 135 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 125 kr.

Den nuværende pris på 120 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 12% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Broen Ballofix med håndtag nippel/nippel 1/2". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Broen Ballofix med håndtag nippel/nippel 1/2" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 2026120 kr13,09 kr (12%)
10. maj 2026106,91 kr21,09 kr (16%)
30. apr. 2026128 kr1 kr (1%)
19. apr. 2026129 kr6 kr (4%)
18. mar. 2026135 kr1 kr (1%)
2. mar. 2026134 kr7 kr (6%)
25. feb. 2026127 kr8 kr (7%)
18. dec. 2025119 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret