Gå til hovedindhold

Broen Ballofix kuglehane vinkel 1/2" nippel/nippel m/kontraventil

BroenSanitetEAN: 5708537307603
Pris fra 348,89 krtil 379 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 30,11 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 248 kr 27. maj

Sammenlign priser på Ballofix kuglehane vinkel 1/2" nippel/nippel m/kontraventil og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 348.89 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
1/2" Kuglehane med kontraventil
348,89 kr
Til butik
1/2" Kuglehane med kontraventil billede

Produktinformation

1/2" Kuglehane med kontraventil

Produktspecifikationer

EAN: 5708537307603
Varenr.: 15843182281039
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ballofix kuglehane vinkel 1/2" nippel/nippel m/kontraventil
355 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Broen Ballofix 1/2" nilhane med kontraventil, roset og greb
379 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ballofix kuglehane vinkel 1/2" nippel/nippel m/kontraventil koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ballofix kuglehane vinkel 1/2" nippel/nippel m/kontraventil koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN348,89 kr348,89 krKøb
2BilligVVS DK355 kr355 krKøb
3CompletVVS379 kr379 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ballofix kuglehane vinkel 1/2" nippel/nippel m/kontraventil

PriceData har fulgt prisen på Ballofix kuglehane vinkel 1/2" nippel/nippel m/kontraventil i 161 dage. Laveste pris i perioden er 231 kr (registreret d. 21. februar 2026), højeste er 348,89 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 286 kr.

Den nuværende pris på 348,89 kr er 22% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Ballofix kuglehane vinkel 1/2" nippel/nippel m/kontraventil. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Ballofix kuglehane vinkel 1/2" nippel/nippel m/kontraventil de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026348,89 kr100,89 kr (41%)
27. maj 2026248 kr81 kr (25%)
26. maj 2026329 kr81 kr (33%)
23. maj 2026248 kr81 kr (25%)
22. maj 2026329 kr81 kr (33%)
8. maj 2026248 kr81 kr (25%)
7. maj 2026329 kr81 kr (33%)
30. apr. 2026248 kr81 kr (25%)
29. apr. 2026329 kr81 kr (33%)
1. apr. 2026248 kr81 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret