Gå til hovedindhold

BRIO 33892 - Damplokomotiv og tunnel - fra 3 år.

BrioLegetøjEAN: 7312350338928
Pris fra 134 krtil 373,75 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 239,75 kr (64% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på BRIO 33892 - Damplokomotiv og tunnel - fra 3 år. og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 134 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brio 33892 Damplokomotiv og tunnel
134 kr
Til butik
Brio 33892 Damplokomotiv og tunnel billede

Produktinformation

BRIO World damplokomotiv og tunnel er smukt forarbejdet med et klassisk design og detaljer i træ. Den gyldne tidsalder for legetøjstoget er tilbage, når dette flotte damplokomotiv med vogn tøffer afsted på din BRIO World togbane i træ. Den smarte pakke til damplokomotivet kan også omdannes til en smart gennemsigtig tunnel - sæt den på en BRIO World togbane, og eventyret kan begynde. Fuld damp frem!

Produktspecifikationer

Mærke: Brio
Kategori: BRIO Tog
Artikel nr.: 33892
EAN: 7312350338928
Varenr.: 2780172
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
BRIO World Damplokomotiv m. Tunnel - Grøn 33892
189,95 kr
Til butik
Gå til Legebyen DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
229,95 kr
Til butik
BRIO 33892 - Damplokomotiv og tunnel - fra 3 år. billede

Produktinformation

Damplokomotiv og tunnel i BRIO World serien, er smukt forarbejdet med et klassisk design og detaljer i træ. Den gyldne tidsalder for legetøjstoget er tilbage, når dette flotte damplokomotiv med vogn tøffer afsted på din BRIO World togbane af træ.Den smarte pakke til damplokomotivet kan også omdannes til en smart gennemsigtig tunnel - sæt den på en BRIO World togbane, og eventyret kan begynde. Fuld damp fremad!Bemærk venligstOBS: Ingen træ-togskinner medfølger. I pakken er kun tunnel og tog!SpecifikationerMærke: BRIOSerie: BRIO WorldMateriale: Plast og træ.Alder: Anbefales fra 3 år.Antal: 1 stk.Anmeldelse "Villads er vild med dette sæt, som både indeholder et tog med vogn og en tunnel, hvor toppen endda kan afmonteres. Kvaliteten er i top og sættet er perfekt i kombination med Villads’ andre BRIO baner. Villads er glad for at inddrage sin tunnel i legen og den bliver brugt i alle banebyggerierne, hvor de forskellige tog suser igennem når de kører på sjove eventyr..."- Carina, Anmelder for Legebyen.dk ProduktvideoSe videoen her:...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Brio
Kategori: Toy Trains & Train Sets
Materiale: ["Plast"]
EAN: 7312350338928
Varenr.: 42802352554205
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
BRIO World - Damplokototiv og tunnel
373,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BRIO 33892 - Damplokomotiv og tunnel - fra 3 år. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BRIO 33892 - Damplokomotiv og tunnel - fra 3 år. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK134 kr173 krKøb
2Kids-world.dk189,95 kr189,95 krKøb
3Legebyen DK229,95 kr268,95 krKøb
4Nova Nordic A/S373,75 kr373,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BRIO 33892 - Damplokomotiv og tunnel - fra 3 år.

PriceData har fulgt prisen på BRIO 33892 - Damplokomotiv og tunnel - fra 3 år. i 171 dage. Laveste pris i perioden er 134 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 198 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 159 kr.

Den nuværende pris på 134 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 13 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for BRIO 33892 - Damplokomotiv og tunnel - fra 3 år.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for BRIO 33892 - Damplokomotiv og tunnel - fra 3 år. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. apr. 2026134 kr17 kr (11%)
17. apr. 2026151 kr18 kr (11%)
16. apr. 2026169 kr29 kr (15%)
9. apr. 2026198 kr17 kr (9%)
8. apr. 2026181 kr12 kr (7%)
27. mar. 2026169 kr19 kr (13%)
4. mar. 2026150 kr3 kr (2%)
28. feb. 2026147 kr1 kr (1%)
27. feb. 2026148 kr2 kr (1%)
3. feb. 2026150 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret