Gå til hovedindhold

BRIO Marigold Flower House, 3 År, Flora, Grøn, Gul

BrioTV – reservedele og tilbehørEAN: 7312350362220
Pris fra 57,9 krtil 129,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 72,05 kr (55% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på BRIO Marigold Flower House, 3 År, Flora, Grøn, Gul og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 57.9 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BRIO Flora 36222 Marigold Blomsterhus
57,9 kr
Til butik
BRIO Flora 36222 Marigold Blomsterhus billede

Produktspecifikationer

Mærke: Brio
Kategori: BRIO
Farve: 1
Artikel nr.: 36222
EAN: 7312350362220
Varenr.: 24634616
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brio Flora 36222 Marigold Blomsterhus
77 kr
Til butik
Brio Flora 36222 Marigold Blomsterhus billede

Produktinformation

Træd ind i Floras magiske verden med Marigolds Blomsterhus. Den store blomst matcher Marigolds varme orange og gule farver, og gemmer på et farvestrålende sted, hvor Flora-figuren kan lege og gå på opdagelse. Giv Marigold bladdragten på, tag på eventyr og brug den magiske næse til at samle blomster og bær. Legesættet er fuldt kompatibelt med alt BRIO Flora legetøj og byder på fleksible og uendelige legemuligheder - perfekt til små hænder og til fantasifuld leg.

Produktspecifikationer

Mærke: Brio
Kategori: BRIO Tog
Artikel nr.: 36222
EAN: 7312350362220
Varenr.: 3388648
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
BRIO Flora Marigold Blomsterhus (36222)
106 kr
Til butik
BRIO Flora Marigold Blomsterhus (36222) billede

Produktinformation

Velkommen til den fortryllende verden af BRIO Flora, hvor fantasien blomstrer lige så livligt som blomsterne selv! Her præsenterer vi, Marigolds blomsterhus, , et dejligt legesæt, der inviterer børn til at udforske en verden fuld af vidunder og kreativitet. I hjertet af dette magiske legesæt findes en stor, smukt udformet blomst, der afspejler de varme nuancer i morgenfrueblomster. Dens livlige orange og gule kronblade åbner sig og afslører et hyggeligt lille tilflugtssted, der er perfekt for Marigold, den charmerende Flora-figur, til at lege, drømme og dekorere. Dette fortryllende rum er designet til at inspirere til uendelige historier og fantasifulde eventyr. Marigold er udstyret med et fantasifuldt, Leaf Cape-outfit, , der er perfekt til at begive sig ud på eventyr gennem skoven. Uanset om hun er på jagt efter blomster eller opdager skjulte skatte, er hendes magiske næse altid klar til at vise vejen. Denne funktion tilføjer et ekstra lag af sjov og fantasi, der opmuntrer børn til at engagere sig i rollespil og udvikle deres fortællerevner. Flora Marigold Flower House, er designet med små hænder i tankerne og er fuldt kompatibelt med alt legetøj fra BRIO Flora, hvilket muliggør en problemfri integration og udvidelse af dit barns legeværld. Denne kompatibilitet sikrer, at i takt med at dit barns samling vokser, vokser også deres evne til at skabe indviklede og fantasifulde legescenarier. Legesættet er fremstillet med fokus på detaljer og holdbarhed, hvilket sikrer, at det kan modstå små børns entusiastiske leg. Det åbne design fremmer kreativiteten og giver børnene mulighed for at udnytte deres fantasi fuldt ud. Uanset om det er et soloeventyr eller fælles leg med venner, er dette legesæt perfekt til at fremme sociale færdigheder og samarbejdsleg. Marigold's Flower House er ideelt til børn, der elsker naturen og fantasi, og er mere end bare et stykke legetøj – det er en port til en verden, hvor fantasien ikke kender nogen grænser. Fremme dit barns kreativitet og evne til at fortælle historier med denne dejlige tilføjelse til deres legetøjsrepertoire. Tag magien fra "BRIO" med hjem, og se dit barns fantasi blomstre med, Marigold's Flower House, . Det er ikke bare et legesæt – det er en invitation til en verden fuld af vidunder og uendelige muligheder. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Brio
Kategori: Figurer, miniaturer og tilbehør
EAN: 7312350362220
Varenr.: D43274
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
BRIO Flora Blomsterhus m. Figur - Marigold
108,95 kr
Til butik
Gå til Legebyen DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
BRIO Flora - Marigold Blomsterhus - Legesæt 36222
119,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
BRIO Flora 36222 Marigold Blomsterhus
129,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BRIO Marigold Flower House, 3 År, Flora, Grøn, Gul koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BRIO Marigold Flower House, 3 År, Flora, Grøn, Gul koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK57,9 kr96,9 krKøb
2Proshop DK77 kr116 krKøb
3Teknikproffset DK106 kr155 krKøb
4Kids-world.dk108,95 kr108,95 krKøb
5Legebyen DK119,95 kr158,95 krKøb
6Legekæden129,95 kr129,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BRIO Marigold Flower House, 3 År, Flora, Grøn, Gul

PriceData har fulgt prisen på BRIO Marigold Flower House, 3 År, Flora, Grøn, Gul i 75 dage. Laveste pris i perioden er 57,9 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 77 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 67 kr.

Den nuværende pris på 57,9 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for BRIO Marigold Flower House, 3 År, Flora, Grøn, Gul. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for BRIO Marigold Flower House, 3 År, Flora, Grøn, Gul de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. maj 202657,9 kr2,05 kr (3%)
21. apr. 202659,95 kr17,05 kr (22%)
20. apr. 202677 kr17,05 kr (28%)
14. apr. 202659,95 kr17,05 kr (22%)
9. apr. 202677 kr1 kr (1%)
8. apr. 202676 kr16,05 kr (27%)
28. mar. 202659,95 kr16,05 kr (21%)
25. mar. 202676 kr16,05 kr (27%)
21. mar. 202659,95 kr16,05 kr (21%)
20. mar. 202676 kr16,05 kr (27%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret