Gå til hovedindhold

BRIO Heather Flower House, 3 År, Flora, Lyserød, Lilla

BrioTV – reservedele og tilbehørEAN: 7312350362183
Pris fra 57,9 krtil 119,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 62,05 kr (52% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på BRIO Heather Flower House, 3 År, Flora, Lyserød, Lilla og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 57.9 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BRIO Flora 36218 Heather Blomsterhus
57,9 kr
Til butik
BRIO Flora 36218 Heather Blomsterhus billede

Produktspecifikationer

Mærke: Brio
Kategori: BRIO
Farve: 1
Artikel nr.: 36218
EAN: 7312350362183
Varenr.: 24634614
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brio Flora 36218 Heather Blomsterhus
80 kr
Til butik
Brio Flora 36218 Heather Blomsterhus billede

Produktinformation

Træd ind i BRIO Floras magiske verden med Heathers Blomsterhus. Den store blomst matcher Heathers lyserøde og hvide farver og gemmer på et farvestrålende sted, hvor Flora-figuren kan lege og gå på opdagelse. Giv Heather den fine krave på, tag på eventyr og brug den magiske næse til at samle blomster og interagere med de andre figurer. Legesættet er fuldt kompatibelt med alt BRIO Flora legetøj og byder på fleksible og uendelige legemuligheder - perfekt til små hænder og til fantasifuld leg.

Produktspecifikationer

Mærke: Brio
Kategori: BRIO Tog
Artikel nr.: 36218
EAN: 7312350362183
Varenr.: 3388645
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
BRIO Flora Flower House (36218)
106 kr
Til butik
BRIO Flora Flower House (36218) billede

Produktinformation

Velkommen til det fortryllende rige BRIO Flora, hvor fantasien blomstrer med Heathers blomsterhus! Dette dejlige legesæt inviterer børn til at udforske en verden fyldt med vidunder og kreativitet. Den store blomsterstruktur er designet i livlige lyserøde og hvide nuancer og er lige så fængslende som charmerende. Den åbner sig og afslører et hyggeligt lille tilflugtssted for Heather, Flora-figuren, hvor hun kan nyde endeløse legeeventyr. Heathers Blomsterhus er mere end bare et legesæt – det er en portal til en magisk skov, hvor hver dag er et nyt eventyr. Børnene kan klæde Heather på i hendes fantasifulde blomsterkrave-outfit, klar til at begive sig ud på spændende rejser. Uanset om det er at lede efter blomster eller opdage skjulte skovskatte, fører Heathers magiske næse hende altid til spændende fund. Dette legesæt er skabt til at inspirere til fri leg og opmuntrer børn til at bruge deres fantasi og kreativitet. Det rummelige blomsterhus giver rigelig plads til at dekorere og lege rollespil, så de små kan skabe deres egne historier og scenarier. Sættet har den perfekte størrelse til små hænder, hvilket gør det nemt for børn at håndtere og interagere med de forskellige elementer. En af de fremtrædende egenskaber ved Heathers Blomsterhus er, at det passer sammen med alt legetøj fra BRIO Flora. Det betyder, at det sjove ikke stopper her – børnene kan udvide deres magiske verden ved at integrere andre BRIO Flora-figurer og tilbehør, hvilket forbedrer deres legeoplevelse og fremmer en følelse af fællesskab i deres fantasifulde leg. BRIO er kendt for sit fokus på kvalitet og sikkerhed, hvilket sikrer, at hvert stykke er holdbart og børnevenligt. Forældre kan være rolige i bevidstheden om, at deres børn leger med legetøj, der ikke kun er underholdende, men også sikkert og pålideligt. Heather's Flower House er en ideel gave til unge eventyrere, der elsker at udforske og skabe. Det er en perfekt tilføjelse til ethvert legerum og tilbyder uendelige muligheder for historiefortælling og fantasifuld leg. Lad dit barns kreativitet blomstre med dette dejlige legesæt, hvor hver dag er en ny mulighed for eventyr i den magiske verden af BRIO Flora. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Brio
Kategori: Figurer, miniaturer og tilbehør
EAN: 7312350362183
Varenr.: D43632
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
BRIO Flora Blomsterhus m. Figur - Heather
108,95 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Brio - Flora Blomsterhus - Pink - 36218
119,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BRIO Heather Flower House, 3 År, Flora, Lyserød, Lilla koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BRIO Heather Flower House, 3 År, Flora, Lyserød, Lilla koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK57,9 kr96,9 krKøb
2Proshop DK80 kr119 krKøb
3Teknikproffset DK106 kr155 krKøb
4Kids-world.dk108,95 kr108,95 krKøb
5Gucca.dk119,95 kr119,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BRIO Heather Flower House, 3 År, Flora, Lyserød, Lilla

PriceData har fulgt prisen på BRIO Heather Flower House, 3 År, Flora, Lyserød, Lilla i 164 dage. Laveste pris i perioden er 57,9 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 80 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 76 kr.

Den nuværende pris på 57,9 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for BRIO Heather Flower House, 3 År, Flora, Lyserød, Lilla. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for BRIO Heather Flower House, 3 År, Flora, Lyserød, Lilla de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. maj 202657,9 kr13,63 kr (19%)
2. maj 202671,53 kr8,47 kr (11%)
26. apr. 202680 kr2,07 kr (3%)
17. apr. 202677,93 kr2,07 kr (3%)
2. mar. 202680 kr2,07 kr (3%)
31. jan. 202677,93 kr2,07 kr (3%)
20. jan. 202680 kr1 kr (1%)
20. dec. 202579 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret