Gå til hovedindhold

BRIO 33097 Togbane i plastkasse - 54 dele - Fra 3 år.

BrioLegetøjEAN: 7312350330977
Pris fra 760 krtil 2.248,75 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.488,75 kr (66% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 690 kr 19. apr.

Sammenlign priser på BRIO 33097 Togbane i plastkasse - 54 dele - Fra 3 år. og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 760 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
BRIO World 33097 - Frakt- och järnvägsset Deluxe
760 kr
Til butik
BRIO World 33097 - Frakt- och järnvägsset Deluxe billede

Produktinformation

Med detta 54-delar stora tågset är fraktvärlden nästan komplett. Detta är en actionfylld tågvärld med häftiga last- och lyftfunktioner i kranen och godsstationen. Transportera frakten med hjälp av det batteridrivna frakttåget och låt dess fungerande ljus visa vägen! Ett måste för alla tågälskare!, Artikelnummer: 33097, Ålder: 3 +, Storlek på låda: 40 x 29 x 18 cm, Storlek: 81 x 56 cm, Delar till lekset: 54.

Produktspecifikationer

Mærke: Brio
Kategori: Brio togbaner
EAN: 7312350330977
Varenr.: C40407
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brio 33097 Togbane i plastkasse, 50 dele
829 kr
Til butik
Brio 33097 Togbane i plastkasse, 50 dele billede

Produktinformation

Med dette sæt er fragt og godsverden næsten komplet. Et aktivitetsfyldt togsæt med mekaniske læssefunktioner ved hjælp af rullende kraner. Inkluderer et batteridrevet lokomotiv med lys, der viser vejen. Kun fantasien sætter grænsen.

Produktspecifikationer

Mærke: Brio
Kategori: BRIO Tog
Artikel nr.: 33097
EAN: 7312350330977
Varenr.: 2780093
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Brio - Tog Sæt I Plastkasse - 33097
959,95 kr
Til butik
Gå til Legebyen DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
1.399,95 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
BRIO Godstransport Togsæt - 54 dele
2.248,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BRIO 33097 Togbane i plastkasse - 54 dele - Fra 3 år. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BRIO 33097 Togbane i plastkasse - 54 dele - Fra 3 år. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK760 kr819 krKøb
2Proshop DK829 kr868 krKøb
3Gucca.dk959,95 kr959,95 krKøb
4Legebyen DK1.399,95 kr1.399,95 krKøb
5Nova Nordic A/S2.248,75 kr2.248,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BRIO 33097 Togbane i plastkasse - 54 dele - Fra 3 år.

PriceData har fulgt prisen på BRIO 33097 Togbane i plastkasse - 54 dele - Fra 3 år. i 178 dage. Laveste pris i perioden er 690 kr (registreret d. 10. marts 2026), højeste er 844 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 788 kr.

Den nuværende pris på 760 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for BRIO 33097 Togbane i plastkasse - 54 dele - Fra 3 år.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for BRIO 33097 Togbane i plastkasse - 54 dele - Fra 3 år. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026760 kr69 kr (8%)
20. maj 2026829 kr8 kr (1%)
12. maj 2026821 kr8 kr (1%)
7. maj 2026813 kr8 kr (1%)
6. maj 2026821 kr61 kr (8%)
5. maj 2026760 kr61 kr (7%)
22. apr. 2026821 kr131 kr (19%)
19. apr. 2026690 kr131 kr (16%)
17. apr. 2026821 kr61 kr (8%)
15. apr. 2026760 kr70 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret