Gå til hovedindhold

BRIO 33052 - Togbane Deluxe - 87 dele - Fra 3 år

BrioLegetøjEAN: 7312350330526
Pris fra 1.249 krtil 3.748,75 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 2.499,75 kr (67% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på BRIO 33052 - Togbane Deluxe - 87 dele - Fra 3 år og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1249 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BRIO 33052 Deluxe Railway sæt
1.249 kr
Til butik
BRIO 33052 Deluxe Railway sæt billede

Produktspecifikationer

Mærke: Brio
Kategori: Fartøjer af træ
Farve: 4
Artikel nr.: 33052
EAN: 7312350330526
Varenr.: 3214308
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brio 33052 Togbane, deluxe sæt
1.249 kr
Til butik
Brio 33052 Togbane, deluxe sæt billede

Produktinformation

Dette er den mest komplette BRIO togverden der findes. Actionfyldte omgivelser med passagertog og godstog, havnemiljø, metro univers, komplet med stationer, kraner, broer og figurer. Et must-have for alle togelskere! Lad fantasien bestemme destinationen.

Produktspecifikationer

Mærke: Brio
Kategori: BRIO Tog
Artikel nr.: 33052
EAN: 7312350330526
Varenr.: 2564495
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
BRIO World 33052 - Deluxe Järnvägsset
1.305 kr
Til butik
BRIO World 33052 - Deluxe Järnvägsset billede

Produktinformation

Detta är den mest kompletta BRIO räls- och vägbana som finns. Ett actionfyllt set som innehåller passagerartåg, godståg, hamnset och tunnelbanetåg, komplett med stationer, kranar, broar och figurer. Detta är ett riktigt "måste" för alla tågälskare. Full fart framåt mot nya äventyr!, Artikelnummer: 33052, Ålder: 3 +, Delar till lekset: 87.

Produktspecifikationer

Mærke: Brio
Kategori: Brio togbaner
EAN: 7312350330526
Varenr.: C40388
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Brio - Luksus Togbane Sæt - 33052
1.779,95 kr
Til butik
Gå til Legebyen DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
BRIO 33052 - Togbane Deluxe - 87 dele - Fra 3 år
2.299,95 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Togbane, BRIO Deluxe Railway set
3.748,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BRIO 33052 - Togbane Deluxe - 87 dele - Fra 3 år koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BRIO 33052 - Togbane Deluxe - 87 dele - Fra 3 år koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.249 kr1.249 krKøb
2Proshop DK1.249 kr1.249 krKøb
3Teknikproffset DK1.305 kr1.364 krKøb
4Gucca.dk1.779,95 kr1.779,95 krKøb
5Legebyen DK2.299,95 kr2.299,95 krKøb
6Nova Nordic A/S3.748,75 kr3.748,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BRIO 33052 - Togbane Deluxe - 87 dele - Fra 3 år

PriceData har fulgt prisen på BRIO 33052 - Togbane Deluxe - 87 dele - Fra 3 år i 175 dage. Laveste pris i perioden er 1.249 kr (registreret d. 11. december 2025), højeste er 1.534 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.363 kr.

Den nuværende pris på 1.249 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for BRIO 33052 - Togbane Deluxe - 87 dele - Fra 3 år. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for BRIO 33052 - Togbane Deluxe - 87 dele - Fra 3 år de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20261.249 kr120 kr (9%)
7. maj 20261.369 kr120 kr (10%)
3. maj 20261.249 kr261 kr (17%)
2. maj 20261.510 kr205 kr (16%)
30. apr. 20261.305 kr56 kr (4%)
10. apr. 20261.249 kr49 kr (4%)
9. apr. 20261.298 kr236 kr (15%)
8. apr. 20261.534 kr285 kr (23%)
29. mar. 20261.249 kr49 kr (4%)
25. mar. 20261.298 kr208 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret