Gå til hovedindhold

Solar Light Bright Moon 60W 6847LM 3000K/3500K/4000K UGR19 Multi driver DALI/Push Ø600mm CRI90 Sort

Solar LightBelysningEAN: 5705154243246
Pris fra 3.488,38 krtil 3.718 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 229,62 kr (6% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.612 kr 1. apr.

Sammenlign priser på Bright Moon 60W 6847LM 3000K/3500K/4000K UGR19 Multi driver DALI/Push Ø600mm CRI90 Sort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3488.38 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
BRIGHT MOON 60W 3K/4K 6847LM Ø600 SORT
3.488,38 kr
Til butik
BRIGHT MOON 60W 3K/4K 6847LM Ø600 SORT billede

Produktinformation

Bright Moon er et elegant, rundt armatur, der kan nedhænges(Pendel-kit skal tilkøbes) eller påbygges på loftet. Armaturet er ideelt til montage i fx gange eller på kontoret og kan mixes i forskellige størrelser for at give rummet liv. Op-lyset giver en fl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SOLAR LIGHT
Kategori: Lamper & Armaturer
EAN: 5705154243246
Varenr.: 15842325496143
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bright Moon 60W 6847LM 3000K/3500K/4000K UGR19 Multi driver DALI/Push Ø600mm CRI90 Sort
3.536 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Bright Moon 60w 6600lm 3k/4k ø600mm Sort
3.718 kr
Til butik
Bright Moon 60w 6600lm 3k/4k ø600mm Sort billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Light
Kategori: Solar Light - varekartotek
EAN: 5705154243246
Varenr.: 2622200

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bright Moon 60W 6847LM 3000K/3500K/4000K UGR19 Multi driver DALI/Push Ø600mm CRI90 Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bright Moon 60W 6847LM 3000K/3500K/4000K UGR19 Multi driver DALI/Push Ø600mm CRI90 Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN3.488,38 kr3.488,38 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.536 kr3.536 krKøb
3Elvvs.dk3.718 kr3.718 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bright Moon 60W 6847LM 3000K/3500K/4000K UGR19 Multi driver DALI/Push Ø600mm CRI90 Sort

PriceData har fulgt prisen på Bright Moon 60W 6847LM 3000K/3500K/4000K UGR19 Multi driver DALI/Push Ø600mm CRI90 Sort i 135 dage. Laveste pris i perioden er 2.612 kr (registreret d. 15. marts 2026), højeste er 3.543 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.188 kr.

Den nuværende pris på 3.488,38 kr er 9% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Bright Moon 60W 6847LM 3000K/3500K/4000K UGR19 Multi driver DALI/Push Ø600mm CRI90 Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Bright Moon 60W 6847LM 3000K/3500K/4000K UGR19 Multi driver DALI/Push Ø600mm CRI90 Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20263.488,38 kr829,38 kr (31%)
27. maj 20262.659 kr829,38 kr (24%)
26. maj 20263.488,38 kr829,38 kr (31%)
23. maj 20262.659 kr829,38 kr (24%)
22. maj 20263.488,38 kr829,38 kr (31%)
21. maj 20262.659 kr16 kr (1%)
8. maj 20262.643 kr803,85 kr (23%)
7. maj 20263.446,85 kr803,85 kr (30%)
30. apr. 20262.643 kr803,85 kr (23%)
29. apr. 20263.446,85 kr803,85 kr (30%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret